Sayfa 311/324 İlkİlk ... 211261301309310311312313321 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. 1.94 üzeri kapanışlar gerçekleşmeden düşeni kırdı diyemeyiz...şuan ciddi direnç kısa vade için 1.94 görünüyor...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.26 kırıldıtan sonra fil züccaciye dükkanına girmiş.. svg palmet te gelse burayı toplayamaz..

1.19 altını görmüş ve benim niyetim halen bozuk demiş.. ancak kuyrukta görünmüş ve yakalamak için sanırım biraz daha beklemek lazım.. malsız çulsuz arka sıralardan bir koltuk alıp izlemekte yarar var..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. düşen direnci kıramadı ve GK. temmuz 12 ye ertelendi...yani fırsat bulduğu sürece 1.81-1.57 düşen desteklerini deneme amaçlı hala negatif durum devam ediyor malesef...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    1.19 altını görmüş ve benim niyetim halen bozuk demiş..
    1.91yerine sehven 1.19 yazmışım.. günlükte adam olacak çocuk 1.95 ve üzeri..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    2.26 kırıldıtan sonra fil züccaciye dükkanına girmiş.. svg palmet te gelse burayı toplayamaz..

1.19 altını görmüş ve benim niyetim halen bozuk demiş.. ancak kuyrukta görünmüş ve yakalamak için sanırım biraz daha beklemek lazım.. malsız çulsuz arka sıralardan bir koltuk alıp izlemekte yarar var..
    abi metro grubu hisselerde bir bekleme modu var üzerinde bir ölü toprAĞI VAR NEYİ BEKLİYORLAR BİLMİYORUM.yanlız avgyo bedellısı nerdeyse 3 aydır beklemede belkı bugun persembe cıkar. dıgerlerı ıcınde muracatları var...metro turzmı halka acacaktı beklıyor..mtryo da mal toplu halka acıklıgı %94 ancak yancılarda mal cok ıs bankasındakı mallar 10 mılyon cıvarı bunların malı dıye dusunuyorum...bundada br bedelsız patlatıp pesınden bedellı yapabılır.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 311/324 İlkİlk ... 211261301309310311312313321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •