Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 12 madde; 9 - 12 arası.

Konu: Stop loss(zarar kes) ve take profit(kâr al) emirleri aynı anda verilebilir mi?

Vâkıf yatırıma yazdım bakalım ne zaman cevap gelecek , buradan da paylaşırım.

2. Erhan bey daha ayrıntılı açıklayabilir.
    Önerim; çalıştığınız aracı kurum İdeal veri terminali (Ak Yatırım TradeAll diye isimlendiriyor) veriyorsa talep edin. Veya "aracı kurum vermiyor, ama benim için önemli! " diyorsanız satın alın. İstediğiniz kriterle take profit veya stop loss u koyup keyfinize bakın. Koşullu al-sat için ilgili fiyatı görünce çalışan bir sistem kurmanız gerekiyor, değilse.
    Zincir emire bile izin vermeyen kurumlarla işiniz zor diğer türlü.

İdeal' i örnek verdim çünkü onu kullanıyorum. Başka böyle örnekler de varsa arkadaşlar yazar elbet.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Erhan bey daha ayrıntılı açıklayabilir.
    Önerim; çalıştığınız aracı kurum İdeal veri terminali (Ak Yatırım TradeAll diye isimlendiriyor) veriyorsa talep edin. Veya "aracı kurum vermiyor, ama benim için önemli! " diyorsanız satın alın. İstediğiniz kriterle take profit veya stop loss u koyup keyfinize bakın. Koşullu al-sat için ilgili fiyatı görünce çalışan bir sistem kurmanız gerekiyor, değilse.
    Zincir emire bile izin vermeyen kurumlarla işiniz zor diğer türlü.

İdeal' i örnek verdim çünkü onu kullanıyorum. Başka böyle örnekler de varsa arkadaşlar yazar elbet.
    Cevap için Teşekkür Ederim hocam elinize sağlık.

Sorun çözüldü zincir emri yanlış veriyormuşum , sat emrini tamamen normal emir verdiğim için biste iletildiginden bakiye 0 görünüyormuş , sat emrini de zincir olarak verince sorun çözüldü.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •