Special Days Image
Sayfa 100/107 İlkİlk ... 50909899100101102 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 793 - 800 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1.  Alıntı Originally Posted by labirent Yazıyı Oku
    Hedef 6.783....ytd. beni bağlar.
    nerden bu hedefe karar verdiniz biraz açıklasaınız

2.  Alıntı Originally Posted by baykuş42 Yazıyı Oku
    nerden bu hedefe karar verdiniz biraz açıklasaınız
    Teknik bir hedef degilse işkembeden olabilir .

3.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Teknik bir hedef degilse işkembeden olabilir .
    Amacım şu bu veya kellepaça işkembe değil amacım bir şeyler öğrenmek teknik varsa çizin minnettar olalılım.Ne bu üstten bakışınız.
    50 yaşındayım 20yıldır borsayla ilgilenirim.Borsa her gün değişir.Saygılarımla

4. 2.68 ustune atıp kalırsa 2.90 -3.00-3.10 ve 3.50 hedef alabilir yatırım tavsiyesi değildir .al yada sat hiç değildir sadece benim görüşüm beni bağlar

5.  Alıntı Originally Posted by baykuş42 Yazıyı Oku
    Amacım şu bu veya kellepaça işkembe değil amacım bir şeyler öğrenmek teknik varsa çizin minnettar olalılım.Ne bu üstten bakışınız.
    50 yaşındayım 20yıldır borsayla ilgilenirim.Borsa her gün değişir.Saygılarımla
    Slm sn. Baykuş42. Kimseye Üstten bakışım yok. Öyle biri de değilim çok şükür. Ben de 20 yılı devirdim borsada. Değişen sadece borsa değil, herşey.
    Ben orada yazılan desteksiz rakama tepki olarak yazdım. Elemanın yazdığı "hedef 6,783" neye göre . Olmaz demiyorum böyle bir iddaam da yok. O yüzden dedim ki o rakam sadece teknik bir hedef olabilir. Değilse işkembeden sallıyor demektir. Bunda birşey yok. Çok şükür tekniğim iyidir. Bilen bilir . Ama çok fazla da yazmam. Spk nin yeni mevzuatı gereği ne teknik ne de hedef verilebiliyor artık. Saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Slm sn. Baykuş42. Kimseye Üstten bakışım yok. Öyle biri de değilim çok şükür. Ben de 20 yılı devirdim borsada. Değişen sadece borsa değil, herşey.
    Ben orada yazılan desteksiz rakama tepki olarak yazdım. Elemanın yazdığı "hedef 6,783" neye göre . Olmaz demiyorum böyle bir iddaam da yok. O yüzden dedim ki o rakam sadece teknik bir hedef olabilir. Değilse işkembeden sallıyor demektir. Bunda birşey yok. Çok şükür tekniğim iyidir. Bilen bilir . Ama çok fazla da yazmam. Spk nin yeni mevzuatı gereği ne teknik ne de hedef verilebiliyor artık. Saygılar.
    Yanlış anlaşılma var o zaman kendi adıma özür dilerim.

7. Sayın XYZ grafiğe sizde bakarmısınız çanak tamamlanmış .Altıngros bekliyor gibi .

8. Yayla yolları taşlı

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 100/107 İlkİlk ... 50909899100101102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •