Sayfa 12/107 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 89 - 96 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1.  Alıntı Originally Posted by behlül Yazıyı Oku
    Demekki kagitta suzme bir spegimiz var arkadaslar kagida baski kuruyor. Hisse de sig olunca onun istedigi oluyor. Bu tur kagitlar sabir ister. Dustukce almak lazim primlenmeyen spek kagidi bunun gibi birkac kagit kaldi. Soz yuzde 20 artir behlül kacar.
    Speğimiz burayı okuyorsa bilsin; günlükçü, aylıkçı değil, yatırımcıyım. son 2 haftaki hareketler sıradan geldi bana, bu tür Showlardan ürkecek değilim, daha yahşi hareketler bekliyorum senden

2. yayla seni takip eden yok bense zamanında senden zarar etmiştim ( azda olsa) artık tabiri caizse köprüler yapıldı altından çok sular geçti seni elinde tutanın ise en az maliyeti 4 civarıdır. senin de artık zamanının geldiğini düşünmekteyim. Şahsi düşüncemdir. es kaza hisseyi bilmeyenler bu yazıya hiç aldanıp dalmasın. Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by mycoolmen Yazıyı Oku
    yayla seni takip eden yok bense zamanında senden zarar etmiştim ( azda olsa) artık tabiri caizse köprüler yapıldı altından çok sular geçti seni elinde tutanın ise en az maliyeti 4 civarıdır. senin de artık zamanının geldiğini düşünmekteyim. Şahsi düşüncemdir. es kaza hisseyi bilmeyenler bu yazıya hiç aldanıp dalmasın. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Doğru diyorsun maliyetleri en az 4

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. Uzun süredir C grubundasın !!! gözlerden uzaksın !!! kademeler bomboş !! maliyetinin hala neden altında tahtayı tutmaya devam ediyorsun ? birileri dökülsün diye senelerdir bekliyorsun ama o mal sana gelmez artık maliyetinin üzerine çıkmalısın orada oyalan biraz nasıl mal geliyor... yatırım tavsiyesi değildir. ayrıca C grubundan geri dönüşünde olmalı bu beklenti içinde fazla vaktin kalmadı...

ANKET-BIST 100 Endeksi'nin güne hafif alıcılı bir seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST 100 Endeksi açılış değerine ilişkin medyan
    tahmin +128 olurken, ortalama tahmin +72 olarak gerçekleşti.
    Foreks'in 28 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +890 puan olurken, en düşük beklenti -680 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan analistlerin 9'u negatif, 19'u pozitif açılış
    tahmininde bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST 100
    Endeks anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

- BIST 100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +128
    Ortalama : +72
    Maksimum : +890
    Minimum : -680
    Katılımcı: 28

6. patron 150.000 lotuna talibimmm 2.50 den

7.  Alıntı Originally Posted by wandet68 Yazıyı Oku
    patron 150.000 lotuna talibimmm 2.50 den
    2.50 Yaz verir hatta daha aşağılarada yaz

8. Bugün hareketlenmenin belirtileri geldi tahtada. Birileri hızlı hamlelerle kademeleri süpürdü ve toplamaya devam ediyor. Çok yakın bir zamanda 3 üzerine atacak potansiyel var kağıtta. 3.00........3.20.......3.40...... hedef basamaklar..

Sayfa 12/107 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •