Sayfa 28/107 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 217 - 224 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1. tavanda ne kadar var derinlik atabilen varmıdır tşklerr

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20
    400.000 e yakın vardı, Yatırım finansman hepsine verdi, sonra iş yatırım aldı, şu an 94.000 lot alıcı var.

3.  Alıntı Originally Posted by crocodile_tasci Yazıyı Oku
    Biraz açabilirmisiniz anlayamadım..
    Neyse gerek kalmadı günlük almıştım zaten tavandan verdim kalanlara bol kazançlar..

4. 15-08-2017, 09:40 #90 mycoolmen mycoolmen şu an forumda
    Üye

Duhul
    Mar 2017
    Gönderi
    43
    yayla seni takip eden yok bense zamanında senden zarar etmiştim ( azda olsa) artık tabiri caizse köprüler yapıldı altından çok sular geçti seni elinde tutanın ise en az maliyeti 4 civarıdır. senin de artık zamanının geldiğini düşünmekteyim. Şahsi düşüncemdir. es kaza hisseyi bilmeyenler bu yazıya hiç aldanıp dalmasın. Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by mycoolmen Yazıyı Oku
    Uzun süredir C grubundasın !!! gözlerden uzaksın !!! kademeler bomboş !! maliyetinin hala neden altında tahtayı tutmaya devam ediyorsun ? birileri dökülsün diye senelerdir bekliyorsun ama o mal sana gelmez artık maliyetinin üzerine çıkmalısın orada oyalan biraz nasıl mal geliyor... yatırım tavsiyesi değildir. ayrıca C grubundan geri dönüşünde olmalı bu beklenti içinde fazla vaktin kalmadı...
    yayla.png

5.  Alıntı Originally Posted by mycoolmen Yazıyı Oku
    15-08-2017, 09:40 #90 mycoolmen mycoolmen şu an forumda
    Üye

Duhul
    Mar 2017
    Gönderi
    43
    yayla seni takip eden yok bense zamanında senden zarar etmiştim ( azda olsa) artık tabiri caizse köprüler yapıldı altından çok sular geçti seni elinde tutanın ise en az maliyeti 4 civarıdır. senin de artık zamanının geldiğini düşünmekteyim. Şahsi düşüncemdir. es kaza hisseyi bilmeyenler bu yazıya hiç aldanıp dalmasın. Yatırım tavsiyesi değildir.

yayla.png
    Bu yazıyı yazalı 4 ay bile olmadı hisse ozamanlar 2.30 civarı idi yanlış hatırlamıyorsam ters algı yapıp çıkaracaklarına hisseyi iyice düşürdüler.. zamanım doldu hisseden zararsız çıkmak zorunda kaldım zengin edecek bir param yok sorun değil sadece sabırın ne olduğunu birkez daha tecrube edindim. lazım olan bir para olduğu için vedalasmak zorunda kaldım. yazı sizi etkilemesin karı buldummu alıp kaçacaksın. benim sadece tahminim en az 5 üzerinden bölüneceğidir. şahsi fikrim elbette. herkese bol kazançlar dilerim.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku
    2 TL aldın. 1.59 sattın çok iyi kar...
    2.59 olacak ayıboğa kardeşim. Kâr yaptigimiza mi sevineyim erken sattigimiza mi üzüleyim. Bugün 3.27 tavan kapattı.

İçimde bir his var 3 yıldır düşen bu hissenin yolu daha çok var gibi geliyor.

Tekniği mükemmel. İşlem hacmi süper. Bariz bir grup girmiş gibi. İslerimin yoğunluğundan takip edemedim uçurmuslar hisseyi.

Endeximiz tarihi zirvelerde yorgun düştü. Artık gidemiyor. Momentum kalmadı. Ancak 3 yılllik düşeni kırmış bu hisse yükselişe çok aç. İki gündür aç kurtlar gibi hisseye saldirdılar.

Bence çok yürümüş endex hisselerini soğuma ya da düzeltmeye alacaklar. Yükselirse yayla gibi hisseler gidecek.

8. bu hisse 9 ları görmüş şimdi %150 bedelli bakalım spek nerelere götürecek..bir çorba parasına çıktık hisseden ..3-4 bin kardan zararım var..

Sayfa 28/107 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •