Sayfa 36/107 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 281 - 288 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1. ben birşey merak ediyorum, bugün satışa çıkan rüçhan haklarından 1,86 fiyattan satın aldığımızda 8 şubat'ta satın aldığımız rüçhan hakları normal hisseye dönüşüyor değil mi?

2. Böyle yüksek bedelli ile hlsse flyatı bu kadar şıçratılabilyorsa hlsseler birilerinin elinde toplu..

Flyatları bayağı yüksek tutuyorlar, teknik takas takip etmedim ama umarım son güne kadar böyle fiyatlarınyüksek tutarak hisse veya ruchan yüksekten piyasaya yedirip son günlerde birinş aşağı basıp goldenshut yapmazlar...

3.  Alıntı Originally Posted by dreamparty Yazıyı Oku
    ben birşey merak ediyorum, bugün satışa çıkan rüçhan haklarından 1,86 fiyattan satın aldığımızda 8 şubat'ta satın aldığımız rüçhan hakları normal hisseye dönüşüyor değil mi?
    Buna ek olarak her rüchan hakkı için 2 tl sermaye artışıda ödersin ( hesaba para koyacaksın ve yatırım kurumuna bildireceksin) hisseye dönüşür. Sernaye artış parasını ödemezsen pazarda satılır, pazar fiyatında arz talebe göre değişir.

1.86 dan alınan rüchan hakkına ek olarak 1 lira da sermaye artışı ödenesi yapılır, böylece 1.86 + 1 = 2.86 mallyet blr hisseye dönüşür.

4. rüchanları 1,88 den sattım elimdeki 850 lot vardı 4,05 maliyetli dün bunları 2,43 den sattım 150 tl kar ettim....

5. keşke dün satmasaydım bugün daha iyi kar ederdim....ytd

6. Acelen neydi ki😆

SM-G955U1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by faqir Yazıyı Oku
    Haydi geçmiş olsun.
    Ben 4,30 dan aldım, Yayla + Rüçhan 4,38 den verdim çıktım bedelliden.
    Bize yar olmadı, inşaallah kalanlar çok çok kazanır.
    Yayla E 2,55, Yayla R 1,84 kapatmış.
    Maşaallah. Kalanlar kazanıyor.
    Yayla E 3,00
    Yayla R 1,95

8.  Alıntı Originally Posted by notron Yazıyı Oku
    Acelen neydi ki��

SM-G955U1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    korktum...azda karı görünce satayım dedim...bu hissenin ne yapacağı belli olmuyor...

Sayfa 36/107 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •