Sayfa 38/107 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 297 - 304 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1.  Alıntı Originally Posted by faqir Yazıyı Oku
    Yeni almak isteyenler brüt takasta olduğunu unutmasınlar.

"Brüt takas uygulamasına geçildiği ile ilgili yapılan açıklamanın ardından, uygulama kapsamına alınan hisse senedini almak isterseniz elinizde net paranızın olması gerekir. Yani gün içinde sattığınız hisse senedinin karşılığı olan takastan gelecek tutarı kullanamazsanız, o parayla brüt takasa konu bir hisse senedinde alım işlemi gerçekleştirebilmek için T+2 süresini beklemeniz gerekir. Diyelim nakit paranız var ve brüt takasa konu olan hisse senedini aldınız. Aldığınız hisse senedini takas süresinin sonunda hesabınıza geçmeden önce (yani aynı gün içinde) satmanız mümkün değildir. Bu tür bir sınırlama ile SPK spekülatif niyeti olan yatırımcının hareket kabiliyetini sınırlamak suretiyle hisse senedi üzerinden elini çekmesi için bastırıyor diye düşünebilirsiniz."
    http://www.tuketicifinansman.net/201...as-tanimi.html
    Benim araci kurumumda takas karsiligi burut takasdaki hisseyi aliyorum.ertesi gun satabiliyorum.satdigimin gunu ayni hiseeyi tekrar alabiliyorum.yanliz ertesi gun satabiliyorum.araci kurimlar arasi farklilk olabilirmi.eskide iscepte dediginiz oluyordu.unutmadim.iyiki kurtulmusum o araci kurumdan.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...40#post1612740

Haftlık hisse yarışmamızda kurallara uygun 3 hise seçin
    1 hafta yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Çok az alıp ertesi gün sattım ama bloke koyulmuş.Bu nedir şimdi anlamadım.?

"SPK alım yasaklı kıymet satış blokesi"

4.  Alıntı Originally Posted by serseri26 Yazıyı Oku
    Çok az alıp ertesi gün sattım ama bloke koyulmuş.Bu nedir şimdi anlamadım.?

"SPK alım yasaklı kıymet satış blokesi"
    Hisse brüt kapsamında.bunları bilmiyorsan buradan hemen uza yoksa yutarlar seni dostum 😅

SM-G955U1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by notron Yazıyı Oku
    Hisse brüt kapsamında.bunları bilmiyorsan buradan hemen uza yoksa yutarlar seni dostum ��

Kalıcı değilim zaten neden bloke olmuş ve ne zaman hesabıma para geçer.sadece bunu öğrenmek istedim

6.  Alıntı Originally Posted by serseri26 Yazıyı Oku
    Kalıcı değilim zaten neden bloke olmuş ve ne zaman hesabıma para geçer.sadece bunu öğrenmek istedim
    Bence de kalma..üzerler seni...satıştan 2 gün sonra hesabına geçer merak etme

7.  Alıntı Originally Posted by notron Yazıyı Oku
    Bence de kalma..üzerler seni...satıştan 2 gün sonra hesabına geçer merak etme

Bilgilendirme için teşekkürler..

8. sanırım hızlı çıkan hissede kimse yoruma kısa vade cesaret edemez oldu
    zira böyle küçük çaplı hisselerde ne konuşa bilirsin ki
    yorum yatırım amaclı değildir ağlayan çocuklar uzak dursun anlattıklarıma karşı

hisse nin çok ucuz olduğunubilmek hisseyi almayı gerektirmez fakat hissenin çok pahalı olduğunu bilmek trenden çok iyi atlayış yapmanı gerektirir. tek açıklamahissenin yukarı vurması gerekiyor fakat sahip bana küfür edecek sanırım

Sayfa 38/107 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •