Sayfa 53/107 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 417 - 424 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1. bazen güç göstermek için piyasanın zor şartlarında bile kendini belli etmesi gerekir ki hisseye güven duyulsun ytd

2.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    sahtekarın kım olduğu belli ben hedefi aldığımda 210 lardaydı operasyon yapılmıştı

çok yalancısın çok brksn ıda gazlıyordun 3 ler 5 ler diyordun hısse 152 yı gördü

aldığın her hisseyi pohpoh lamaya devam et sen
    satın baldayı seni tanimam, garezim de yok, sadece hedef çıktıysa hisse olumsuz olur dediğin icin hedef hakkında yazdim, hedefin 3,50 lerde iken bilanço yu yuksek gösterip millete mali verip 2 altına indirmesin den belki baldayida öyle alanlardansa diye ondan yazdım, diğer taraftan ben hic bir zaman brksn diye bir hisse ne aldım nede adini duydum, ilk defa senden duyuyorum, hic sayfasindada asla ve asla yazmadım, galiba karistirdin isimleri.trader nikli çok kişi var.

3. Yayla patronu aşağı düşurdukce sanıyor ki millet korkup satacak, tersine düştükçe millet aliyor, halbuki 1,60 üzerine atmis olsa hem milletin elinden mali alır hemde dağıtmamış olur mali, acemice hareket ediyor.

4. Yayla düşdükçe ky aliyor trade etmeye çalışıyor, patronda dağıttığını almak icin aşağı basıyor iyice kızıp, bu boyle gitmez, bundan bir cacık olmaz gibi görünüyor. 1,53 maliyetle biraz almıştım çok az miktar sattım 149 dan bugün tekrar, bu patronla olmaz vazgeçtim, cunki beceriksiz.

Patronun baskı yapmasına gerek kalmıyor zaten. Piyasa müsade ediyor. Ama hissenin 1.5x lere atması şart. Trendi bozmamak adına.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

6. spek gücünü göster hedefin patronu görsün gücünü ytd

7. evet gösterdi masallah

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu piyasada yapacak bir şey yok. Parası olan ortalama düşürebilir belki.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Sayfa 53/107 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •