Sayfa 66/107 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 521 - 528 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1. rüçhan ucuz kaldı. rüçhana vermek mantıksız. eğer borsa rüçhanın marjını serbest bırakmazsa yarın tavanı 0.04 oluyor. hisse böyle kapanırsa yarın rüçhanın tavanına 10 mılyon lottan fazla alıcı gelir.

2. elimdeki rüçhanlar hesabımda gözüküyor (portföyde) ancak hisse satış kısmına geldiğimde gözükmüyor. vakıf yatırım ile çalışıyorum ne yapmam gerek.

3.  Alıntı Originally Posted by ali25 Yazıyı Oku
    elimdeki rüçhanlar hesabımda gözüküyor (portföyde) ancak hisse satış kısmına geldiğimde gözükmüyor. vakıf yatırım ile çalışıyorum ne yapmam gerek.
    Sayın Ali25 Rüçhanları internetten satamıyoruz ama aracı kurumunuzu arayarak satabilirsiniz. Ben bu gün aracı kurumumu arayarak sattım .Selamlar

4. rüçhan ucuz. rüçhana mal vermeyin. kullanıp hisseye verin. A1 rüçhanda 4 gündür 0.03 ortalama ile aldığı hisseleri ne güzel satıyor

5. Arkadaşlar pasta paylasabilirmisiniz varmi nasil hareketler bunlar neler oluyor tahtada

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 0,97 olucak gibi bravoooo

7. Takas paylaşabilecek varmı arkadaşlar

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. oç spek patronlar ruchandan kalan paylar 1 tl altında satılamyacak deyip 93 krs vermekde nedemek kahpelık sizin ruhunuzda var satılmışlarky ahı insallah cocugunuzdan çıkar

Sayfa 66/107 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •