Sayfa 73/107 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 577 - 584 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1. ne olacak şimdi
    sabır, sabır, sabır...

2. Zarar aciklayanlar ucuyor

yatirim tavsiyesi degildir.

3. Halka açıldığından beri kar edemeyen bir kan emici şirkette bu.

Böyle şirketlerin halka arzına izin veren spk yönetimini Allah bildiği gibi yapsın.

Adamlar yaptığı işten bırak faliyet karı etmeyi brüt kar vile edemiyor. Üstüne iyi birşeyler yapmışlar gibi aynı sene 2 kere de bedelli bölünüyor

Böyle kan emici beceriksiz adamlar otel sahibi mal sahibi diye saygı görüyor ya en çok da ona uyuz oluyorum.

Böyle saçma hisselere de paramın 1/4 ünü ayırıyorum. krstl ile başlayan alyag ile devam eden zararlarım yayla ile de kurtulamayacak belli ki.

Sonra kalan 3/4 ile bunların zararı sağlam hisselerde kurtarmaya çalışıyorum. Allah nasip etmiyor işte kan emici sahtekarların parası hala zorluyorum kendime de kızıyorum
    Ytd

Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Halka açıldığından beri kar edemeyen bir kan emici şirkette bu.

Böyle şirketlerin halka arzına izin veren spk yönetimini Allah bildiği gibi yapsın.

Adamlar yaptığı işten bırak faliyet karı etmeyi brüt kar vile edemiyor. Üstüne iyi birşeyler yapmışlar gibi aynı sene 2 kere de bedelli bölünüyor

Böyle kan emici beceriksiz adamlar otel sahibi mal sahibi diye saygı görüyor ya en çok da ona uyuz oluyorum.

Böyle saçma hisselere de paramın 1/4 ünü ayırıyorum. krstl ile başlayan alyag ile devam eden zararlarım yayla ile de kurtulamayacak belli ki.

Sonra kalan 3/4 ile bunların zararı sağlam hisselerde kurtarmaya çalışıyorum. Allah nasip etmiyor işte kan emici sahtekarların parası hala zorluyorum kendime de kızıyorum
    Ytd
    konsolide bilancoyu bir bekleyelim , kar aciklama olasiligini yuksek goruyorum ! biraz sakin kalmakta fayda var sn. talebe37

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    konsolide bilancoyu bir bekleyelim , kar aciklama olasiligini yuksek goruyorum ! biraz sakin kalmakta fayda var sn. talebe37

Bu gelen bilanço 12 aylık da yayla için son bilanço idi zaten sayın hayek.

Yayla konsolide olmayan bilanço gönderen şirketler içinde. Başka bilanço gelmeyecek daha.

Ben hisse düşecek diye kızmıyorum zaten bu zarar beklendiği için tarihi dibinde belki de yarın primli bile kapatabilir.

Mesele bu değil mesele halka açılırken para aldılar peşine yüzde 150 bedelli de yaptılar hala faliyet zararı var. Bu şirketin neyini beğenip halka açılmasına izin vermiş geri zekalı spk yönetimi?

Utanmadan aynı yıl bir yüzde 100 bedelli daha izin verdiler. Daha yeni yaptın bu ne bedellisi diye soran bir adil yönetici yok bu bir işe yaramayan spk da

Yaptıkları seans durdurma iş işten geçtikten sonra göz altı pazarına alma. Hisseler 20 dk işlem görünce ky mı korunmuş oluyor kan emici patron mu? Fiyatı değil şirketi denetleyeceksiniz ileri zekalılar.
    Yok bu ülke adam olmaz. Memurları yetersiz olan bir ülkeden kimse hayır beklemesin
    Ytd

Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Bu gelen bilanço 12 aylık da yayla için son bilanço idi zaten sayın hayek.

Yayla konsolide olmayan bilanço gönderen şirketler içinde. Başka bilanço gelmeyecek daha.

Ben hisse düşecek diye kızmıyorum zaten bu zarar beklendiği için zaten tarihi dibinde belki de yarın primli bile kapatabilir.

Mesele bu değil mesele halka açılırken para aldılar peşine yüzde 150 bedelli de yaptılar hala faliyet zararı var. Bu şirketin neyini beğenip halka açılmasına izin vermiş geri zekalı spk yönetimi?

Utanmadan aynı yıl bir yüzde 100 bedelli daha izin verdiler. Daha yeni yaptın bu ne bedellisi diye soran bir adil yönetici yok bu bir işe yaramayan spk da

Yaptıkları seans durdurma iş işten geçtikten sonra göz altı pazarına alma. Hisseler 20 dk işlem görünce ky mı korunmuş oluyor kan emici patron mu? Fiyatı değil şirketi denetleyeceksiniz ileri zekalılar.
    Yok bu ülke adam olmaz. Memurları yetersiz olan bir ülkeden kimse hayır beklemesin
    Ytd
    dogru konsolide bilanco degil artik bir tmpol bir burasi karistirdik

vergi finansallari ile mevcuda uyumlu finansallar arasinda fark olusabiliyor, bunu ifade etmeye calismistim

ama diger serzenislerinizin tamamina katiliyor, en basiti bir yilda 2 kere bedelli sermaye artirimi nedir ? buna spk nasil izin verir anlamak mumkun degil

0,87 'e gelirse alırız yine
    Ey Türk titre ve kendine dön.
    Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir? Bilge Kağan Kök Türk Kitabeleri

8. Yayla da kuşlar mı öttü .?.hareketlendi

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 73/107 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •