Sayfa 97/107 İlkİlk ... 47879596979899 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 769 - 776 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1. Nereden bu kanıya vardınız erkek olduğu nasıl anlaşılıyor bir tanıdık arkadaş da buna benzer bir şeyden bahsetti mec ...bu diyordu
    Aydınlatırsanız sevinirim bu hisseyi emine söylediği için aldım.zararına çıkarım..

2. Kardeşim 20 yayla vardı bugün kazansız çıktım senin yazını 7 hissimizle tefekkür ettik doğru olduğuna kanaat ettik bu kişi o kişi değil borsada yasaklı birisi bu mahlası kullanıyor bu tür kazanç bize uygun değil bizi aydınlattığınız için teşekkürler

3. Yayla bakalım paraşütsüz ne zaman düşecek?!!..

5.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Teşekkürler..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Ben o dediginiz hanımefendiye (emine hsnim ve evin borsacisi hsnimefendiye) sonuna kadar güveniyorum. Zaten inşallah bu sene istanbulda hep beraber kahve içeceğiz. Tabi isteyen takip eder isteyen etmez. Herkesin kendi bileceği iş. Kimse kimseye zorla hisse aldıramaz zaten. Tamamiyle milli duygukarla ve ky dostu olarak sinerji ile çaba sarfettiklerini düşünüyorum. Herkes kendisi araştırıp inceleyip bir tercihte bulundu da kim engel olmuş ki. YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by komutan Yazıyı Oku
    Yayla bakalım paraşütsüz ne zaman düşecek?!!..
    onun yerine parasutlu dusuyor hergün, bi cacık olmayacak gibi. stop oldm

Sayfa 97/107 İlkİlk ... 47879596979899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •