Sayfa 33/107 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 257 - 264 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1.  Alıntı Originally Posted by faqir Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sakin olun.
    Telaş etmeden.

1,78 den (R) Rüçhanları sattım. Aracı kuruma telefon ederek.
    2,60 dan Yayla E de sattım.

Fazla bir hisse yoktu zaten. Bilmeden araştırmadan almıştım geçen gün.
    Yapikredi ruchanlari bi gonderse bizde bi gorup islem yapacagiz ama halen bekliyoruz 1 saat oldu teknik sorunu halen duzeltememisler. Lanet olsun.

2. Allah belasini versin ya ruchanlar 1.80den 1.60a Yayla 2.40 dustu mk bankasinin teee mk bidaha yapiktedi ile islem yapanin sulalesini s...

3.  Alıntı Originally Posted by flyingmaN Yazıyı Oku
    Yapikredi ruchanlari bi gonderse bizde bi gorup islem yapacagiz ama halen bekliyoruz 1 saat oldu teknik sorunu halen duzeltememisler. Lanet olsun.
    Sizin ve belki başka da aracı kurumdan işlem yapılamayınca Rüçhan bedeli yükseldi sanırım.

1.78 den satma imkanım oldu sanırım.

Rüçhan piyasası kaç TL şu anda.

4.  Alıntı Originally Posted by faqir Yazıyı Oku
    Sizin ve belki başka da aracı kurumdan işlem yapılamayınca Rüçhan bedeli yükseldi sanırım.

1.78 den satma imkanım oldu sanırım.

Rüçhan piyasası kaç TL şu anda.
    1.61 suan ya bu hisse senedi bes para etmez bunlara bedelli parasi verecegime satar cikarim 10 bin zarar ile s... olmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by flyingmaN Yazıyı Oku
    1.61 suan ya bu hisse senedi bes para etmez bunlara bedelli parasi verecegime satar cikarim 10 bin zarar ile s... olmaz.
    10 bin ciddi para. Sakin ol biraz.

6.  Alıntı Originally Posted by faqir Yazıyı Oku
    10 bin ciddi para. Sakin ol biraz.
    10 bin para degil onemsiz benim canimi sikan yapikredi yatirimin beceriksizligi arkadas. Ulan 1 saat 22 dakika oldu halen sisteme bedelli hesabi yapip yayla ve yaylaR yansitamayacak kadar denyo bi isletim sistemi var

7. Yardımcı olabilecek yok mu bedelli nasıl kullanılacağı konusunda

C5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by fark Yazıyı Oku
    Yardımcı olabilecek yok mu bedelli nasıl kullanılacağı konusunda

C5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardesim istersen YAYLAR hisselerini satarsin bedelliye girmezsin. Yok ben ruchanlar da deger kazanir dersen bedelliyi bekleyip bedelliye de gjrecem dersen hesabinda 1850 TL para bulunduracaksin karsiliginda sana hisse verilecek yola devam edeceksin. Karar senin. Istersen YAYLAR satip suanki fiyattan YAYLA alirsin yola boyle de devam edebilirsin

Sayfa 33/107 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •