Sayfa 54/107 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 425 - 432 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Yayla düşdükçe ky aliyor trade etmeye çalışıyor, patronda dağıttığını almak icin aşağı basıyor iyice kızıp, bu boyle gitmez, bundan bir cacık olmaz gibi görünüyor. 1,53 maliyetle biraz almıştım çok az miktar sattım 149 dan bugün tekrar, bu patronla olmaz vazgeçtim, cunki beceriksiz.
    borsa bitmiş ülkede, hala pembe hayal kurmaya gerek yok, 1,49 sattım acaba kotumu yaptım diyordum, bugün fiyata bakınca aci bir tebessüm ediyorum, borsadan uzak durup dolar altın mevduat bunlara gitme vakti geldi. Zaten bu tip şirketlerin patronu da yangına körükle giderler, kalın sağlıcakla

2.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    spek gücünü göster hedefin patronu görsün gücünü ytd
    Kendini yorma dostum,

spegin gazla çalıştığını sanmıyorum. .

yatırım tavsiyesi değildir..

3. Bugün dayanamadık yine aldık bakalım, 4 kademe zararla satmıştım, simdi iki kati aldık. Bu defada kacari yok ben alacağım patrondan ,sıra onda. Yukselt yarin patron ...

1.3x ler maliyet düşürmek isteyenler için fırsattı. Piyasa da anormal düşmeler olmadığı sürece toparlanma olacaktır diye düşünüyorum.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Yayla cılar nerelerdesiniz? Hisse iki seferdir 1.49-50 gibi takılıyor . Direnç mi yapıyor dersiniz? Yada kademelere yetiniyorlar?

6.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Yayla cılar nerelerdesiniz? Hisse iki seferdir 1.49-50 gibi takılıyor . Direnç mi yapıyor dersiniz? Yada kademelere yetiniyorlar?
    Buradayız , hareket başlarsa 1.60 hedefi uzak değil ama bu tahtada para kazanmak zor zenaat. .

yatırım tavsiyesi değildir..

Bugünkü yaptığı gibi, yükselen piyasada yukarı götürmediler. Özellikle milletin satmasını bekliyorlar diye düşünüyorum.

8. Biraz daha zamanı var gibi.

Sayfa 54/107 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •