Sayfa 101/835 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 6673 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Kürşat Bozkurt Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tekrar tekrar yazıyorum ama şahsi stratejim şu yönde Aselsan için..
    Hisselerimi satmıyorum ama yeni hisse de almıyorum..
    2019 Nisan ayında 17,80 tl seviyesine düşmezse Mayıs ve Haziran ayında Aselsan yeni hisselerimi alıcam..
    2019 Nisan da 17,80 tl seviyesinin altına düşerse Mayıs Haziran aylarında 15-15,50 tl arası alım girecem..

2019 ikinci yarısında ciddi bir yabancı yatırımcı girişi öngörüyorum biste.. yatırım yapmak için en güzel dönemin Mayıs Haziran ayları arası olacağını düşündüğümü defalarca yazdım.. bakalım nasip neyse o.. herkese hayırlı kazançlar..
    Amerika yı takip ediyorsanız s400 konusunda çok ciddi şeyler söylediler bugün.. askeri yaptırımdan ziyade ekonomimizi hedef alan tehdit açıklamaları oldu..

ABD Senatosu'nun Dışişleri Komitesi'nde konuşan Pompeo, "Pentagon'da bana anlattıklarına göre, büyük oranda S-400'ün faaliyet gösterdiği hava sahasına aynı anda F-35'i göndermek mümkün değil. Bu pek teknik bir açıklama olmadı belki ama bu teçhizat bir arada bulunamaz, bunu dışişleri ve askeri iletişim kanallarından Türkiye'ye net bir şekilde ortaya koyduk. Bu çok ciddi teknik sorun" ifadelerini kullandı.

Türkiye'ye, "F-35 için önemli parçalar ürettiğini ve sadece alıcı değil, teslimat zincirinin önemli bir halkası olduğunu" net bir şekilde anlattıklarını dile getiren ABD'li bakan, "Ancak S-400'ü almaları durumunda tüm bunların var olamayacağını ortaya koyduk" diye ekledi.

Pompeo ayrıca Türkiye'nin S-400 anlaşmasını yerine getirmesi durumunda bunun yaptırımlara yol açabileceğini de söyledi.

Çavuşoğlu bugün bir açıklama yaptı, patriot satmazsanız ikinci s400 leri de alırız diye..

Mayıs-Haziran aylarından ziyade s400 ün geleceği temmuz ayından sonra toplamak da düşünülebilir bu gelişmeler ışığında..

Herkese hayırlı kazançlar..

2.  Alıntı Originally Posted by Kürşat Bozkurt Yazıyı Oku
    Amerika yı takip ediyorsanız s400 konusunda çok ciddi şeyler söylediler bugün.. askeri yaptırımdan ziyade ekonomimizi hedef alan tehdit açıklamaları oldu..

ABD Senatosu'nun Dışişleri Komitesi'nde konuşan Pompeo, "Pentagon'da bana anlattıklarına göre, büyük oranda S-400'ün faaliyet gösterdiği hava sahasına aynı anda F-35'i göndermek mümkün değil. Bu pek teknik bir açıklama olmadı belki ama bu teçhizat bir arada bulunamaz, bunu dışişleri ve askeri iletişim kanallarından Türkiye'ye net bir şekilde ortaya koyduk. Bu çok ciddi teknik sorun" ifadelerini kullandı.

Türkiye'ye, "F-35 için önemli parçalar ürettiğini ve sadece alıcı değil, teslimat zincirinin önemli bir halkası olduğunu" net bir şekilde anlattıklarını dile getiren ABD'li bakan, "Ancak S-400'ü almaları durumunda tüm bunların var olamayacağını ortaya koyduk" diye ekledi.

Pompeo ayrıca Türkiye'nin S-400 anlaşmasını yerine getirmesi durumunda bunun yaptırımlara yol açabileceğini de söyledi.

Çavuşoğlu bugün bir açıklama yaptı, patriot satmazsanız ikinci s400 leri de alırız diye..

Mayıs-Haziran aylarından ziyade s400 ün geleceği temmuz ayından sonra toplamak da düşünülebilir bu gelişmeler ışığında..

Gelişmeler bazan sertleşiyor bazan yumuşuyor bu arada bir yükseliyor bir düşüyor.
    İşte al satı beceren malı götürüyor. Bende yüksek maliyetle mal gibi zararla izleyip izleyip duruyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Benim mesleğim bu konuyla ilgili. O yüzden yazdıklarıma inan ve guven. Batı Karadeniz bölgesinde hiç tanıdığın, arkadaşın yok mu? Sor bakalım dönüm ba
     Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    başına ne kadar destek almışlar. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın
    http://www.bumko.gov.tr/ bu siteye gir fi tarihinden bugüne kadar Tarıma ne kadar destek vermiş tüm bilançolara bak gör. Tarımın Doğusu Batısı yok. Tarımda sıçtık.

Sağlık sıhhat afiyet bol kazanç dilerim

Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Sevgili Kürşat devlet bankalarının içini tamamen boşalttılar, o yüzden takviye ihtiyacı hasıl oldu. Seçimlerde harcanan paralar, çiftçi ye verilen teşvikler nereden çıktı sanıyorsun? Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın
    yasli bir babam var.akli gelir gider.hersene tarlasını eker.hepte zarar eder.enson 5 bin TL harcadı tarlaya.soğuk vurdu, üçbin TL hasat yaptı.zaten hep ya soğuk vurur.ya sel vurur yada kuraklık 😂yani biz on yılda bir kere yatırdığı paranın üç katını aldık.kalan yıllar hep zarar. AMA BİZİM DIŞIMIZDA HERKES HER YIL BİZİM SAYEDE PARA kazanır.motorcu eker.biçerci biçer.nakliyeci taşır.gubreci gübre satar.ilacci ilaç satar.motor mazot yakar, devlet peşin vergi alır.tohumcu tohumu satar.urunu toptancı alır.fabirkaya satar.fabirka un yapar.iscisine maaş verir.unu fırın ekmek yapar, fırın kazanır.halk ucuz ekmek alır karnı doyar. Halk kazanır.birtek babam kazanamaz bu işte.bu toplumun benim alzheimer babama coook teşekkür etmesi lazım.herkes evine ekmek götürdü sayesinde.babam gibilerin sayısı azalıyor bu nedenle soğan on TL.akli olup biraz hesap yapabilse bence babamda ekmez . saygıdan şimdilik ekmeye devam.ha bu sene gubresiz ektik.organik buğday yiyecez bu yıl.

5.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    YSK nin kararina başımızın üzerinde yeri var demişti.
    YSK da seçimi bitirirse ralli olur diye düşündüm.
    Ama işler değişti Artvin de seçim iptal oldu.
    İstanbul da olursa yarın tepetaklak oluruz
    şu yorumunuzdan sonra ümitlendim aselsan için....
    hergün o kadar olumlu yazdınız hep düştü umarım yine söylediğinizin tersi çıkar

6.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    yasli bir babam var.akli gelir gider.hersene tarlasını eker.hepte zarar eder.enson 5 bin TL harcadı tarlaya.soğuk vurdu, üçbin TL hasat yaptı.zaten hep ya soğuk vurur.ya sel vurur yada kuraklık 😂yani biz on yılda bir kere yatırdığı paranın üç katını aldık.kalan yıllar hep zarar. AMA BİZİM DIŞIMIZDA HERKES HER YIL BİZİM SAYEDE PARA kazanır.motorcu eker.biçerci biçer.nakliyeci taşır.gubreci gübre satar.ilacci ilaç satar.motor mazot yakar, devlet peşin vergi alır.tohumcu tohumu satar.urunu toptancı alır.fabirkaya satar.fabirka un yapar.iscisine maaş verir.unu fırın ekmek yapar, fırın kazanır.halk ucuz ekmek alır karnı doyar. Halk kazanır.birtek babam kazanamaz bu işte.bu toplumun benim alzheimer babama coook teşekkür etmesi lazım.herkes evine ekmek götürdü sayesinde.babam gibilerin sayısı azalıyor bu nedenle soğan on TL.akli olup biraz hesap yapabilse bence babamda ekmez . saygıdan şimdilik ekmeye devam.ha bu sene gubresiz ektik.organik buğday yiyecez bu yıl.
    Sana ve yaşlı babana teşekkür ederim. Özellikle de babana bu ülkenin çok teşekkür borcu var,acil şifalar ve sağlıklı uzun ömürler dilerim.

7. ASELSAN da son zamanlarda düşüş gösteren yabancı oranı son 4 gündür cılız da olsa yükseliş göstermiş. Hisse fiyatı için kritik dönemler hâlâ devam ediyor. Önümüzdeki günlerde tetikleyici olumsuz gelişmelerin yaşanmamasını temenni ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by Kürşat Bozkurt Yazıyı Oku

Amerikanın bize halihazırda yaptığı yaptırımları ve yapabileceği yaptırımları tam liste halinde yazabilecek birisi var mı? Yani maksimum ne yapabilir?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 101/835 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •