Sayfa 3/869 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6945 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Kürşat Bozkurt Yazıyı Oku
    İngilizler 5,80 den 5,30 a inen dolar için açıklama yaptılar demin “Türkler yazın gerçekleşen ani değer kaybından derslerini aldılar, bir daha ani değer kaybı yaşatmayacaklar”
    Kısaca biz satana kadar satmayın bizi idare edin diyorlar, malum dolardaki düşüşlerin kaynağı londra

Seçim zaten yerel.Hiç bişey değişmeyecek, birkaç belediye başkanlığı değiş tokuşu olacak o kadar.Sıkıntı brezilyada, venezuelada,mısırda,suriyede,ırakta yaptıklarını Reis in şahsında Türkiye de bir türlü becerememeleri...inancımıza göre ahir zamandayız ve islam öyle yada böyle dünyaya hakim olacak,gelişmeler de buna işaret ettiğinden ön alma peşindeler,yani sorun sadece bizim borsa değil..benim düşüncem böyle..Ama chplilerin ağzında bir bakla var, halen reisi tehdit edebildiklerine göre, fetö verilmediğine göre, imkansız ittifaklar (chp+saadet) olduğuna göre abd önderliğinde çok haince bir planın gene kokusu var gibi Allah korusun.Borsadaki düşüş bunu da işaret ediyor olabilir.

3. Arkadaşlar yabacıları şu anda dövdük ama bunun sonu nereye gider bist şu anda aşağılara daha fazla salar mı sizce ?

4. Susmak ne güzeldir.
    Muhatap;
    Arifse edep,
    Aşıksa ifade,
    Ahmaksa cevaptır.

5. bu da geçer ya Hu.....

sn herhangi biri üye
    görünüşte haklısın dindar vatansever kollayıcı kuşatıcı milletini seven,
    ama icratta farklı
    ben icraata bakarım ağzından ne çıktığına değil, nereden nereye gediğimize
    senin gözünde kurtarıcı benim gözümde batırıcı
    senin gözünde islam lideri benim gözümde islam parçalama vazifeli
    sen vatansever dersin ben vatan haini görürüm.
    sana göre fetö pkk dış güçler kötü akp iyi, bana göre hepsi aynı babanın evlatları sistemin parçası
    ama üzülme taraf tuttuğun sistem kazanacak akp kazanacak pkk, fetö kazanacak dış güç kazanacak
    ama sen ben bu millet kaybedeceğiz

7. Yabancılar da akıllı olsalardı ellerinde olmayan parayla dolar almanın cezası mı çekiyorlar birde üzerine borsada mallarından oldular bizde zarar gördük ama onlar daha çok gördüler zannimca.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Yeni sayfa fiyat 20.10 da açildi. Kapanişi 40.30 olur insallah
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

Sayfa 3/869 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •