Sayfa 711/825 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon
Arama sonucu : 6600 madde; 5,681 - 5,688 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by EKOSEL Yazıyı Oku
    Merill yine tahtada
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Dün yazdım, jeopolitik riskler Türkiye lehine sonuçlanacak, ya da ben öyle tahmin ediyorum demiştim. Bütün jeopolitik riskler içinde bizim aleyhimize olabilecek tek risk Suriye konusu. Ben S 400 olayının en gürültüsüz şekilde bittiğini, Doğu Akdeniz de ise mutlaka bizim de menfaat sağlayacağımız bir çözüme ulaşılacağı konusunda umutluyum. Suriye konusu ise sıkıntı olmaya devam edecektir, hâlâ Suriye ye niçin girdiğimizi, 4 milyon Suriyeli kamburundan ve verdiğimiz şehitlerden başka ne elde ettiğimizi anlayabilmiş değilim.Suriye de 2 süper güçle çelik çomak oynamak çok akıllıca değil. Ekonomi ile ilgili sıkıntılar ise en önemli 2 sektör konut ve otomotivde rakamların kötüye gidiyor olması.Cari açığın en önemli bacakları, enerji ithalatından sonra otomobil ve cep telefonu, eğer ithal etmeyi talep yetersizliği nedeniyle düşürürsek bu cari açıkta bir iyileşme yaratabilir ama zahiri bir görüntü olur. Her akşam haber kanallarında bir sürü tartışma programı izliyorum, inanın hepsi aynı tornadan çıkma. Bu ülkede SSK emeklisine yapılan %5 zam hiç konu olmuyor. İnanın bu insanların gündemi S 400 değil ama kendilerini anlatan bir programları bile yok. Günün atasözü Romen atasözü "İki balya saman arasında kalan inek acıkır". Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın.

3.  Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Dün yazdım, jeopolitik riskler Türkiye lehine sonuçlanacak, ya da ben öyle tahmin ediyorum demiştim. Bütün jeopolitik riskler içinde bizim aleyhimize olabilecek tek risk Suriye konusu. Ben S 400 olayının en gürültüsüz şekilde bittiğini, Doğu Akdeniz de ise mutlaka bizim de menfaat sağlayacağımız bir çözüme ulaşılacağı konusunda umutluyum. Suriye konusu ise sıkıntı olmaya devam edecektir, hâlâ Suriye ye niçin girdiğimizi, 4 milyon Suriyeli kamburundan ve verdiğimiz şehitlerden başka ne elde ettiğimizi anlayabilmiş değilim.Suriye de 2 süper güçle çelik çomak oynamak çok akıllıca değil. Ekonomi ile ilgili sıkıntılar ise en önemli 2 sektör konut ve otomotivde rakamların kötüye gidiyor olması.Cari açığın en önemli bacakları, enerji ithalatından sonra otomobil ve cep telefonu, eğer ithal etmeyi talep yetersizliği nedeniyle düşürürsek bu cari açıkta bir iyileşme yaratabilir ama zahiri bir görüntü olur. Her akşam haber kanallarında bir sürü tartışma programı izliyorum, inanın hepsi aynı tornadan çıkma. Bu ülkede SSK emeklisine yapılan %5 zam hiç konu olmuyor. İnanın bu insanların gündemi S 400 değil ama kendilerini anlatan bir programları bile yok. Günün atasözü Romen atasözü "İki balya saman arasında kalan inek acıkır". Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın.
    Güzel bir yorum.

Yatırım Önerisi Değildir...

4. Bütün köklü hisseler toparladı peki 21 küsür TL den arz ettin be ahlaksız soyguncular arz, fiyatına getirin bari

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    bütün köklü hisseler toparladı peki 21 küsür tl den arz ettin be ahlaksız soyguncular arz, fiyatına getirin bari

fıg-lx1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazan kimse kalmamış galiba hisse ne yapacağını biliyor düşmeyen hisse çıkmaya mahkumdür.ytd.

6. Oyak hissenin içine etti bugün.
    770 bin net satışta. Tek seferde 200 bin mal verdi 3-4 kademe göçürdü tahtayı.

Al, Sat yada Tut Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by kral2330 Yazıyı Oku
    yazan kimse kalmamış galiba hisse ne yapacağını biliyor düşmeyen hisse çıkmaya mahkumdür.ytd.
    Çok yanlış daha doğrusu ters bir görüş, endeks çıkarken ve 102.200de iken çıkamayan hisse düşer. İnşallah sizin dediğiniz çıksın, ben de çok fazla yok ama yakınlarımda, akrabalarda çok var. Sağlıklarla kalın.

Cumhurbaşkanımiz rahatsızlandı diye bir haber duydum.dilerim asparagas haberdir

Sayfa 711/825 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •