Sayfa 868/936 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918 ... SonSon
Arama sonucu : 7486 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Amentia Yazıyı Oku
    Kaynak var mi?

Adamlar patriot un iptal haberini yayinladilar.

MI 5s Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çöpten bankacılık sektörü ile ilgili bir belge çıktı Rusya'da.
    Başka belgelerde çıkabilir babında
    ABD Rusya arasında bir tercih yapmak gerekecek yoksa Abdülhamid gibi denge kurmaya kalkmak Osmanlı imparatorluğunu dagitti bizi harap edecektir.
    Ya ABD NATO
    Ya Rusya Çin İran
    Birini yaranayim dersen diğeri bana yok mu diyecek yarın NATO üsleri gibi Rusya üsleri de
    Kurulacaktır.
    Patriot iptal haberini şu anda kaale almak mantıklı değil.f35 de iptal olmadı
    Ambargo da konmadi
    Halkbank cezası da açıklanmadı

Bulmaca bu yönde zor karmaşık

2.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Rusya dan dun sızdırılan belge tekrar ABD ile yakınlaşma sağlandı gibi algılanıyor piyasada
    Aselsan a ambargo yok ASELSAN haftaya iyi çıkış yapabilir
    Bunu dedi iseniz, demek ki calistiginiz bankadan , hissede iyi satis yapilacak ...

3.  Alıntı Originally Posted by Devir Yazıyı Oku
    17 ler civarı hacimde artış var devlerin tepişmesi bir yerimizi kırmadan dökmeden sabredebilsek ekmek var ama sabır edebilsek nasip inşallah iyi olur aldığı ihaleler malum geri dönüş karlar artarak yansırsa buda illaki yol alacak kısaya takılmamak lazım şahsi görüşüm.borsa zor iş sabır lazım ytr tvdeildir ..
    hocam kısası mı kaldı insanlar yüksek maliyetle yakalanmış....burada kısacı olsa olsa yeni halka arzdan giren olur....onun haricinde zirveden 30 tl düşmüş bir hisseden bahsediyorsunuz....hisse fiyatını öldürdüler resmen....insanların hayalleri başka hisse fiyatı başka telden çalıyor....

4.  Alıntı Originally Posted by mrh Yazıyı Oku
    ayılar testere atıyor bilginize
    size katılıyorum...zirveden 30 tl düşmüş hissede tepki yok...hala dip arayışı var hissede....yabancı şirkete batmış muamelesi gösteriyor...yabancı payı azar azar düşmeye başladı % 30 altı kapanışlar yapıyor....yüklü aldığında satış baskısı kurmak için alıyor çok kısa zamanda satıyor....hisse pahalı deme lüksümüz yok ucuz ama bu yabancı bu fiyata bile gelmiyor....yabancı alışları olmalı....bıyıklı yabancı olmamalı....olumsuz senaryolar içinde kafa yormak gerekiyor....ben bir lot satmam ama olumsuz durumda ne yaparım diye düşünmüyor değilim....ytd

Cumhurbaşkanı Rusya ya gidiyor
    İşler çok karışık karmakarışık halde
    Öyle görünüyor ki siyaset ekonominin önüne geçecek.
    Çin ABD arası ekonomik savaşta devam edecek.
    Bazı arkadaşlar yazmış Aselsan sağlık ihalesini katılacak
    Dilerim ki hemen yapılır bu ihale ve ASELSAN ihaleyi kazanır

Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    size katılıyorum...zirveden 30 tl düşmüş hissede tepki yok...hala dip arayışı var hissede....yabancı şirkete batmış muamelesi gösteriyor...yabancı payı azar azar düşmeye başladı % 30 altı kapanışlar yapıyor....yüklü aldığında satış baskısı kurmak için alıyor çok kısa zamanda satıyor....hisse pahalı deme lüksümüz yok ucuz ama bu yabancı bu fiyata bile gelmiyor....yabancı alışları olmalı....bıyıklı yabancı olmamalı....olumsuz senaryolar içinde kafa yormak gerekiyor....ben bir lot satmam ama olumsuz durumda ne yaparım diye düşünmüyor değilim....ytd
    Jon wick kardeş teşekkürler..
    Düşüncemi belirteyim manipulasyon olarak algilanmasin.Net konuşayım kimse kızmasın pazartesi yukarı gitmeye devam edebilir ama kalıcı olmayacak.18 lere atacağını düşünüyorum ama iki hafta içinde o 16.30 gelecek bence!! Bu benim görüşüm analizimin sonucu bu.varsa fikri olan hedef vererek yazılan her cevaba saygım sonsuz.. yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.teknik bilgim bu kadar sizin incelemelerinizi bekliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by mrh Yazıyı Oku
    Jon wick kardeş teşekkürler..
    Düşüncemi belirteyim manipulasyon olarak algilanmasin.Net konuşayım kimse kızmasın pazartesi yukarı gitmeye devam edebilir ama kalıcı olmayacak.18 lere atacağını düşünüyorum ama iki hafta içinde o 16.30 gelecek bence!! Bu benim görüşüm analizimin sonucu bu.varsa fikri olan hedef vererek yazılan her cevaba saygım sonsuz.. yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.teknik bilgim bu kadar sizin incelemelerinizi bekliyorum
    Benim teknik analiz çalışmallatıma görede son dip 16,90 lar. Altına gelirse hatta buralar test esilirse çalışmazsa sana helal olsun tebrik ederim mesajı yolluycam buradan..

8. Şu veya bu sebeple, bahaneyle S&P önümüzdeki haftalarda toplam %5 kayıp yaşar; buna ek olarak da 2 haftadır 3 kez gün içinde 10y tahvilin tepesine binen 2y tahvil, bu sefer tepesinde günlük kapanış yaparsa işte o zaman teknik/temel/bist hak getire.

Herkese huzurlu kazançlar.
    İnsanların beyin tembelliğini gördükçe, her istediğimizi yapabileceğimizi anladık. Bir şeyi ne kadar uzun süre tekrarlarsanız insanlar ona o kadar fazla inanırlar. / Dr.Joseph Goebbels

Sayfa 868/936 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •