Sayfa 103/576 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 817 - 824 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. İş yatırım kaç gündür deli gibi satıyor.Bilançonun kötü geleceği yönünde haber mi aldı acaba

2. Şirketimiz Yönetim Kurulu yürürlükte bulunan Geri Alım Programımızın güncellenmesine yönelik olarak 05 Mayıs 2017 tarihi itibariyle aşağıdaki kararı almıştır.

Şirketimiz Yönetim Kurulu, yürürlükte bulunan pay geri alım programı hakkında görüşmüştür.

Neticede Sermaye Piyasası Kurulunun 21.07.2016 ve 25.07.2016 tarihli duyuruları çerçevesinde; 20 Temmuz 2016 tarihli Olağan Genel Kurul toplantısında belirlenen her bir adet pay için ödenebilecek azami fiyat sınırlamasına tabi olmaksızın pay geri alımı yapılabilmesine, yapılan alımlarla ilgili olarak Genel Kurulda ortaklara bilgi verilmesine, toplantıya katılan yönetim kurulu üyelerinin oybirliği ile karar verilmiştir.

Saygılarımızla.

Yataş Yatak ve Yorgan San.Tic.A.Ş

3. Şirketimiz
    Yönetim Kurulu yürürlükte bulunan Geri Alım Programımızın güncellenmesine
    yönelik olarak 05
    Mayıs 2017 tarihi itibariyle aşağıdaki kararı almıştır.

Şirketimiz
    Yönetim Kurulu, yürürlükte bulunan pay geri alım programı hakkında görüşmüştür.

Neticede Sermaye Piyasası Kurulunun 21.07.2016 ve
    25.07.2016 tarihli duyuruları çerçevesinde; 20 Temmuz 2016 tarihli Olağan Genel
    Kurul toplantısında belirlenen her bir adet pay için ödenebilecek azami fiyat
    sınırlamasına tabi olmaksızın pay geri alımı yapılabilmesine, yapılan alımlarla
    ilgili olarak Genel Kurulda ortaklara bilgi verilmesine, toplantıya katılan
    yönetim kurulu üyelerinin oybirliği ile karar verilmiştir.

Saygılarımızla.

Yataş Yatak ve
    Yorgan San.Tic.A.Ş

4. patron ben alırım diyorsa benim için sorun yok.beklemeye devam ytd

5. 10 lu rakamlar çok yakışıyor yataşa. Inci gibi duruyor üzerinde 😄😄

6 kırmızı bar dan sonra bu yukarı hareket iyi oldu. satmayıp sabredenler farketmiş olmalı ki, bu altı günde ky nin sinir uçlarına sağlam dokunuşlar yaptılar. hissede uzun süreden beri bekleyenlerin ara ara yaşadıkları böylesi kasvetli günlerin nasıl bir şey olduğunu, hissede yeni olan arkadaşlar da böylece deneyimlemiş oldu heyecanı yüksek günleri ve sabretmenin zorluğuna şahit oldular böylece. son 2-2,5 yıldır yataş bu tarz hareketleri yapa yapa buralara geldi. tabi tüm bunların güzel bilanço (5günü kaldı) ve bilançolar ile taçlanması gerekiyor. yoksa........

7.  Alıntı Originally Posted by cok400 Yazıyı Oku
    6 kırmızı bar dan sonra bu yukarı hareket iyi oldu. satmayıp sabredenler farketmiş olmalı ki, bu altı günde ky nin sinir uçlarına sağlam dokunuşlar yaptılar. hissede uzun süreden beri bekleyenlerin ara ara yaşadıkları böylesi kasvetli günlerin nasıl bir şey olduğunu, hissede yeni olan arkadaşlar da böylece deneyimlemiş oldu heyecanı yüksek günleri ve sabretmenin zorluğuna şahit oldular böylece. son 2-2,5 yıldır yataş bu tarz hareketleri yapa yapa buralara geldi. tabi tüm bunların güzel bilanço (5günü kaldı) ve bilançolar ile taçlanması gerekiyor. yoksa........

Belkide artık bilanco sonrası düşüş gelenegini öne almaya başlıyordur

yavaş yavaşş yataşşşş

Alıntı Originally Posted by ROMEO Yazıyı Oku
    Belkide artık bilanco sonrası düşüş gelenegini öne almaya başlıyordur

yavaş yavaşş yataşşşş
    muhtemeldir sn ROMEO.
    bunların en önemli stratejisi "herkesin beklediğini yapmayıp, kimsenin beklemediğini yapma" üzerine kurulu.

Sayfa 103/576 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •