Sayfa 13/576 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 97 - 104 arası.

Konu: YATAS - Yataş

6,94 ten itibaren satış kademeleri kalınlaştı. genelde satış kademeleri 4rakamlı idi. 6,94ten itibaren 5rakamlı olmaya başladı.

2.  Alıntı Originally Posted by UAlkya Yazıyı Oku
    Bu gün varmış
    Sen dün için demiştin..bu gün olduğunu kör rıza bile gördü

6,90a 50bin lot koydular.
    6,90 veya üstü kapanmasını istemiyorlar sanırım.

08 mart para giriş
    http://i.hizliresim.com/5gkPOR.png
    08 mart para çıkışı
    http://i.hizliresim.com/37ar4A.png

5. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

6.  Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Sn.UAlkya; açıkçası benim 7,5 beklentim 1-2 haftalık süreci kapsıyordu. 3. çeyrek için daha yüksek bir getiri beklememiz çok mu hayalcilik olur?
    Sanırım geçen hafta belirttiğim 7,5 seviyesini bu hafta ya göreceğiz yada çok yaklaşacağız. Haftanın kalan 2 günlük sürecinde bu seviyeye gelirsek artık çift haneli seviyelere çok büyük sürpriz olmazsa bu yılın ilk çeyrek bilançosunda geliriz. 0.7 lerden beri yani 3 yıldır bu hissede olan biri olarak sürekli beklentimi yüksek tuttum. Tabii bu beklentinin sürekli artmasında Yataş'ın yönetimsel olarak iyi işler çıkarması, hedeflerini adım adım gerçekleştirmesinde payı büyük. Yani spekülatif bir artış değil. Şimdi takip ettiğim kadarıyla 2023 hedefleri var. Ben bu hedeflerine de ulaşacağını düşünüyorum. Dolayısıyla hayalim olan çift haneye ulaşması da beni kesmez. Bu kağıdın gideceği daha çok yol var diye düşünüyorum. Bol kazançlar olsun inşallah.

7. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

8. capitalin subat sayisinda genel mudurle yapilan röportaj var. Gercekten o hedeflere ulaşabilirse gayet guzel yerlerd gelebilir. ozet olarak %20 olan yurt dışı satışları %50 ye cikarmak ve 500 milyon ciroyu 2 milyar liraya cikarmak. bu hedefleri 2021 icin vermisler. 2 milyar ciroyla yuzde 5 kar gelse ve 42.799 sermaye ile fk oranini hesaplayip yaklasik bi fiyat tahmini yapabiliriz. daha yuksek karlar neden olmasin tabi. acikcasi 5 sene icerisinde guzel yerlere gelecegini dusunuyorum.İnsanlar hissenin primli olduğunu dusunsede.

Sayfa 13/576 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •