Sayfa 322/576 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon
Arama sonucu : 4607 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1.  Alıntı Originally Posted by boombastiC Yazıyı Oku
    zamanında uyardığımızda yavaş yavaş yataş deyip dalga geçen manipülatörleri sahneye alalım.
    O zamandan beri dussede yazsam diye bekliyordun demekki.... Sen uyardıktan sonra alipta düşmeden yukardan satanlar kar etti...

2. boom boom bastic sen 24 de yazdın dusecek dıye o zamandan sonra bu hisse 37 leri gördü alan aldı satan sattı kimne yaptı bilemem.

benim yazılarımda hic fiyat yazmaz sadece bilği paylasırım bana laf vuruyorsan....

artık alan satan takasda paylasmayalım o zaman takip ettiğimiz hisseleri
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by ROMEO Yazıyı Oku
    boom boom bastic sen 24 de yazdın dusecek dıye o zamandan sonra bu hisse 37 leri gördü alan aldı satan sattı kimne yaptı bilemem.

benim yazılarımda hic fiyat yazmaz sadece bilği paylasırım bana laf vuruyorsan....

artık alan satan takasda paylasmayalım o zaman takip ettiğimiz hisseleri
    + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

4. komedisiniz gerçekten, geçmişi bir okuyun bakalım.

1) 28'ken düşecek yazdım
    2) Ben yazdıktan sonra 23'e düştü
    3) 28'ken yazarken dedim ki bu hisse 50 bile olsa bu saatten sonra spekülatiftir alanın elinde patlar
    4) SONUÇ ORTADA İSTERSENİZ BİRBİRİNİZİ GOY GOYLAYIP DURUN

Romeo denen şahıs sen önce türkçe yazmayı öğren, bilği yazılmaz bilgidir onun doğrusu

5.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    O zamandan beri dussede yazsam diye bekliyordun demekki.... Sen uyardıktan sonra alipta düşmeden yukardan satanlar kar etti...
    bravo aferin sana çok iyi bir tradersın da hala yataş sayfasında işin ne merak ediyorum yoksa yukarılardan satanlardan olamadın mı

6.  Alıntı Originally Posted by sarpdağ Yazıyı Oku
    + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
    al bir çocuk da burada, hırsını klavyenin + tuşundan almış

7. hadi şimdi hepiniz gidin kumda oynayın, bu arada diğer yataş hissedarı arkadaşlara lafım yok, bu alaycı tavırlarla kendini bir şey zanneden tiplere karşıyım

8.  Alıntı Originally Posted by boombastiC Yazıyı Oku
    bravo aferin sana çok iyi bir tradersın da hala yataş sayfasında işin ne merak ediyorum yoksa yukarılardan satanlardan olamadın mı
    Kardeş sen hangi kağıtta 3 e katladın parayı??

Benim maaliyet 2....inanmyorsan eski foruma gir bak... Aynı nickle o zamandan beri yazılarım mevcut.... Pozisyonu ne zaman aldığım belli...

Sayfa 322/576 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •