Sayfa 383/576 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 4608 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. Alan satan pasta var mı?

2. Maliyetim 4.07 idi ama çok yüklü girmiştim
    3.70'e verdim.
    Arkadaşlar tavsiyem borcu az nakdi fazla şirketlere yoğunlaşmanız. Bugün yatırımcı ilişkilerini aradım, o kadar umutsuz konuştu ki bilanconun kötü geleceğini tahmin ettim
    Ama bugün 3.20'lerden almaya tekrar elim gitmedi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Tuprs Yazıyı Oku
    Maliyetim 4.07 idi ama çok yüklü girmiştim
    3.70'e verdim.
    Arkadaşlar tavsiyem borcu az nakdi fazla şirketlere yoğunlaşmanız. Bugün yatırımcı ilişkilerini aradım, o kadar umutsuz konuştu ki bilanconun kötü geleceğini tahmin ettim
    Ama bugün 3.20'lerden almaya tekrar elim gitmedi
    Sn Tuprs;Öncelikle geçmiş olsun.Umarım burdaki zararınızı başka yerden telafi edersiniz..
    Belki kendi açınızdan zararına satmak zorunda olduğunuz bir durumunuz vardı,bilemeyiz.Lakin maliyetiniz çokta yüksek değilmiş.Hepi topu %10 zararınız varmış..Siz, Benim durumumda olsaydınız sanırım delirirdiniz.Geçen yıl 9.TL ye afyon çimento almışım ve haalen duruyor.4.72 Yataş almışım duruyor.Ek alım da yapamıyorum..Varın Zararı siz hesap edin..
    Şahsi düşüncem;Mecbur olmadıkca zararına hisse satılmaması..
    Borsada ,Tavan Taban rakamının %20 olduğu bir Ülkede %10-15 lik zarar bir haberlik Tavana bakar..
    Ve bugün endeksi izlediyseniz, canlı şahit olmuşsunuzdur.3.15 gören Yataş 3.46 kapattı.Aradaki fark %10 yapar..Becerisi ve Nakiti olana iyi kazanç..
    Demem o ki.;Borsa ,Sinirlerine,Kendine hakim olamayanların,duyguları ağır basanların işlem yapacağı bir alan değil maalesef..
    Saygılar.Kolaylıklar dilerim.

Herkese geçmiş olsun paydaşlar tarihi bir gün yaşadık... yıllar sonra tekrar yataş aldım bugün Allah utandırmasın bilanço görüp ona göre hareket edeceğim... Sayın Romeo eskilerden bir onu hatırlıyorum selamlar.. Döviz riskimiz nedir var mı üstadlar..

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yabancı para pozisyon 37 milyon eksi.. Yurt dışı satışlar sonrası kur zararı 1 milyon civarı çıkabilir 6 aylık ta.. şu an ise 4 milyon civarındadır diye tahmin ediyorum....

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kur artışından 1-2 milyon, borç taksitlerinden 14-15 tl milyon civarı bir finansal gider oluşacak. Yani 15-17 civarı ilave maliyet. 45-50 milyon tl faaliyet karı bekliyorum. Yani net kar 30-35 milyon tl civarı olur sanırım. Ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Beklenti 10-17 milyon TL arasi dedi yatırımcı ilişkilerindeki adam 2 çeyrek icin

8.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sn Tuprs;Öncelikle geçmiş olsun.Umarım burdaki zararınızı başka yerden telafi edersiniz..
    Belki kendi açınızdan zararına satmak zorunda olduğunuz bir durumunuz vardı,bilemeyiz.Lakin maliyetiniz çokta yüksek değilmiş.Hepi topu %10 zararınız varmış..Siz, Benim durumumda olsaydınız sanırım delirirdiniz.Geçen yıl 9.TL ye afyon çimento almışım ve haalen duruyor.4.72 Yataş almışım duruyor.Ek alım da yapamıyorum..Varın Zararı siz hesap edin..
    Şahsi düşüncem;Mecbur olmadıkca zararına hisse satılmaması..
    Borsada ,Tavan Taban rakamının %20 olduğu bir Ülkede %10-15 lik zarar bir haberlik Tavana bakar..
    Ve bugün endeksi izlediyseniz, canlı şahit olmuşsunuzdur.3.15 gören Yataş 3.46 kapattı.Aradaki fark %10 yapar..Becerisi ve Nakiti olana iyi kazanç..
    Demem o ki.;Borsa ,Sinirlerine,Kendine hakim olamayanların,duyguları ağır basanların işlem yapacağı bir alan değil maalesef..
    Saygılar.Kolaylıklar dilerim.
    Arkadaşlar inşallah iyi olur sizler için ama satışlar çok ağırdı, tepkisiz düşen bir hisse gormedim

Sayfa 383/576 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •