Sayfa 385/576 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon
Arama sonucu : 4607 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. bilançosu ne zaman. bunun

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

2. çok pıs ayı pıyasasına gırdı

endeks -1 yataş -4

3. Yatırım Finansman öncülüğünde güzel yabancı alımı var görünüyor ama endeks çok bozdu maalesef...

http://

4. alım var ama endeks bozuk

5. yavuz altop bloomberg ht de canlı yayında konuşuyor...
    yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by heymen44 Yazıyı Oku
    bilançosu ne zaman. bunun

ya bu Cuma yada bayram dönüşü ilk gün...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Herkese geçmiş olsun paydaşlar tarihi bir gün yaşadık... yıllar sonra tekrar yataş aldım bugün Allah utandırmasın bilanço görüp ona göre hareket edeceğim... Sayın Romeo eskilerden bir onu hatırlıyorum selamlar.. Döviz riskimiz nedir var mı üstadlar..

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayırlı olsun,

Döviz ile mal alımı sadece sünger ham maddesi oda vah vah diyecek seklinde değil , kasada döviz de var tl de var ... inşallah bu günlerde atlatılacak.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

8. son günlerde yabancı pis topluyor gibi. pastadan o anlaşılıyor. kademeler dolu. fake değilse hareket yakındır. bana göre. elimde hisse yok ama yakın markajımda. tabi başka hissede zararda olduğum için aslında çokta alım yapamam. bekleyen arkadaşlara moral olsun diye yazdım. ytd.
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

Sayfa 385/576 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •