Special Days Image
Sayfa 405/576 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1.  Alıntı Originally Posted by saslan Yazıyı Oku
    Açığa ve kredili işlemlere kapatılması iyi oldu.
    yasak sizce olumlu mu

2.  Alıntı Originally Posted by egelim026 Yazıyı Oku
    yasak sizce olumlu mu
    Bence artık yarın yönünü belirleyecektir, benimde maliyet 4.38 sabirla bir hedefim var oraya gelmesini bekliyorum.
    Kiss French, Ride Italian!

3.  Alıntı Originally Posted by saslan Yazıyı Oku
    Bence artık yarın yönünü belirleyecektir, benimde maliyet 4.38 sabirla bir hedefim var oraya gelmesini bekliyorum.
    Aşırı hareketliliği azalta bilir, panik satışlar da olabilir. İzlemeye devam..

Benim hedefim ama bilançoyu bir görelim bakalım. Vergi indirimi dönemimdeki bilançoyı yakalarsa ‘Bu çocuk okur diyeceğim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4. neresı ıyı oldu nekadaracıkcı vardır bugun bılıyomusun yrın 370 leı temı gorur elınde kredılı olan yarın mecbur satcak

5.  Alıntı Originally Posted by topborsa07 Yazıyı Oku
    neresı ıyı oldu nekadaracıkcı vardır bugun bılıyomusun yrın 370 leı temı gorur elınde kredılı olan yarın mecbur satcak
    Bu endekse kimse güvenipte kredili girmez girende çok fazla olacağını sanmıyorum. Diyorum ya yarın ne yapacakları belli olur bekleyelım görelim. Ytd
    Kiss French, Ride Italian!

6.  Alıntı Originally Posted by saslan Yazıyı Oku
    Bu endekse kimse güvenipte kredili girmez girende çok fazla olacağını sanmıyorum. Diyorum ya yarın ne yapacakları belli olur bekleyelım görelim. Ytd
    direkt olarak brüt takas cezası gelmemesi olumlu, ayrıca açığa satış olmayınca az etkilenecektir, gerçekten elinde hissesi bulunduran reel kişi/kurum satacağından aşağı ise aşağı - yukarı ise yukarı gerçek yönü yatırımcı olarak anlayacağız....

inşallah aşağı olmaz....

bol kazançlar...
    yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bu düşüş hacimsiz, likidite sıkıntısı hissediliyor...
    yatırım tavsiyesi değildir.

8. sn İsmail beklentiniz mi var mı ? tuhaf hareketlere başladı

Sayfa 405/576 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •