Sayfa 412/576 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Yeni yakın yataş/enza dan alış veriş yapn var mı? Stokta mal var mı? İstenen mallar zamanında teslim ediliyor mu? Ben teslimat gecikmesi duydum ama bu olumlu mu olumsuz mu bilemedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kriz dolayısıyla işçi çıkarmadılarsa, bu kapasite kullanım oranının yüksek olduğunu gösterir. Olumlu bir haber bu bence.

2. kimse yokmu kağıt %10primden dondu

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

3.  Alıntı Originally Posted by heymen44 Yazıyı Oku
    kimse yokmu kağıt %10primden dondu

Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    Neyin peşindeler anlamadım, gel gel mi yapıyolar
    yatırım tavsiyesi değildir.

4. 3.58 e aldığımı bugün 3.88 e verdim.ancak böyle oluyor.vur kaç. Allah bereket versin.geri gelirse alırım. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by emre444 Yazıyı Oku
    3.58 e aldığımı bugün 3.88 e verdim.ancak böyle oluyor.vur kaç. Allah bereket versin.geri gelirse alırım. Ytd.
    kimin nerden alıp verdiği önemli mi? teknik - siyasi haberli bi şey yazacaksanız eyvallah fakat aldım sattım vs. boş bunlar...
    yatırım tavsiyesi değildir.

6. Yataş 'ın kapasite kullanım oranını bilen var mı? Mağazalardan yatak satışlarının teslim süresi ne kadar acaba?

7. Sünger in en büyük girdilerinden olan TDI ve Poliol ürünlerinde çok ciddi düşüş var TDI %50 ye yakın düşüş yaşadı son 3-4 ayda, bu bilançolara olumlu yansıyacaktır. Yeter ki satışlarına kar yaparak devam edebilsin.

8. Yataş'ın 3. Çeyrekte ciddi borç (27 milyon tl üzeri) ödemesi var görünüyor. Bu nedenle 3. Çeyrek karı 2. Çeyrek karından düşük olacak gibi görünüyor. Hissenin yükselmesini bu engelliyor bence. Bu ayın sonuna doğru d*****n kuyruğu kopar. Ya 2'li rakamları, ya da 6'lı rakamları görürüz sanırım. Ytd.

Sayfa 412/576 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •