Sayfa 476/576 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. 2 milyon 381 lotun satış için kaydedilmesi haberinden rahatsız olan her kim ise kademe gözetmeksizin satış talimatını yapıştırdı hemen. 6,40 altındaki kademeler nerdeyse boştu. 6,27 deki 131 bin lot hariç ( kim alış yazmışsa zamanında şimdiden 20 kademe karda) ciddiye alınacak bir işlem olmadı. Zaten sonrası malum. 6,40-6,60 arası gitti geldi son yarım saat.
    Yarın tekrar 6,60 üstüne atar gibi.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

adam 2 milyon lot borsada satacak. o yüzden borsada işlem görünen tipe dönüştürmüş. düşmesi normal.

3. pardon yanlış olmuş ortaklar dediğiniz gibi 2 küsur bmilyon lot. en fazla kisa bi süre baskılar heralde.
     Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    ortaklar borsada islem gören tipe dönüşüm icin başvurmuslar. bera holding ve ufak miktar yavuz altop. toplam 200 milyon civari miktar var konuyu bilenler detayli yorum yapabilirmi bir panikle insanlar satışa geçti is yatirim 9.5 hedef verdi alimlar geldi derken bu olay garip geldi bana.

4.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    pardon yanlış olmuş ortaklar dediğiniz gibi 2 küsur bmilyon lot. en fazla kisa bi süre baskılar heralde.
    Günlük 7 milyon 702 bin lot işlem oldu. Haberle beraber yaklaşık 5 milyon lot işlem de sadece son yarım saatte oldu.
    Satılacak 2 milyon küsür bin lotun tahtaya ciddi bir etkisi olmaz. Citibank defalarca günlük 1 milyon lottan fazlasını aldı tahtadan.

5. İŞ YATIRIM YATAS Hisse Analiz 06.12.2019
    Kapanış (TL) : 6.47 Hedef Fiyat (TL) : 9.5 Piyasa Deg.(TL) : 969 3A Ort. İşl.Hac.(mn$) : 2.48 YATAS TI Equity- Öneri :AL Get.Pot.%: 46.83

Yataş'ın Yönetim Kurulu Başkanı 2,38 milyon Yataş hissesinin, borsada işlem gören statüye döndürülmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na başvurdu

Yataş'ın Yönetim Kurulu Başkanı, Yavuz Altop, borsada işlem görmeyen statüdeki 2,38 milyon Yataş hissesinin, borsada işlem gören statüye döndürülmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na başvurdu. İşleme konu hisseler şirketin ödenmiş sermayesinin %1,6'sına ve halka açık hisselerinin %2,8'ine tekabül ediyor. Yataş'ın son 3 aylık günlük ortalama işlem adedi 2,3 milyon seviyesinde. Hisselerin borsada işlem görecek tipe dönüştürülmesi illaki satışa konu olacağı anlamına gelmiyor. Birçok durumda hissedarlar, hisselerini teminat olarak kullanmak veya başka teknik amaçlı konular nedeni ile borsada işlem gören statüye çevirebiliyor. Şirket ile yaptığımız görüşmede de Yavuz Altop'un hisse satışı düşünmediğinin teyidini aldık, ancak bu konuda şirketten yapılmış resmi bir açıklama yok. Yataş en son 14 Kasım tarihinde TL5,8 fiyat ortalamasından 210 bin lot hisse geri alımı yaptı.

6. 17 Aralık Salı 14:50 YATAŞ/ALTOP: YURT İÇİNDE ÖNÜMÜZDEKİ SENE 76 YENİ MAĞAZA AÇMAYI PLANLIYORUZ

17 Aralık Salı 14:38 YATAŞ/ALTOP: DİVANEV'DE 100 BAYİ VE 200 MİLYON TL'LİK CİRO HEDEFLİYORUZ

17 Aralık Salı 14:37 YATAŞ/ALTOP: 2020 İÇİN 1 MİLYAR 700 MİLYON TL'LİK SATIŞA ULAŞMAYI PLANLIYORUZ

7. Hacim bayağı arttı. Büyük ortak lotlarini mı eritiyor acaba????

8. Bugün yeni bir trend başlangıcı olabilir, hareketler ilginç. Hemen olumlu yorumlamamak lazım.
    Tv ye çıkıp ellerindeki hisseleri tabana da yaymak istiyor olabilirler. Ben pozitif taraftayım ve yerimi aldım

Sayfa 476/576 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •