Special Days Image
Sayfa 484/576 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. Yataş daha yeni başlıyor hareketine dostum. Sessizlik iyidir bazen
     Alıntı Originally Posted by Fizikcoz Yazıyı Oku
    Kalanlarda benim gibi sessiz sessiz izliyor sanırım. Bu piyasada nasıl yorumlanır bilmiyorum ancak son bir haftadır hacim oldukça fazla. Umarim şu virüs meselesi çabuk temizlenir de kağıt hak ettiği değeri bulur.
    LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Eyvallah üstadım. 5-6 yıldır bu kağıtta olan birisi olarak çok hareketli zamanlarını gördüm hakikaten. Dediğim gibi umarım hakettiği değeri bulur. En azından benim nazarımda olması gereken yer burası değil ancak genel durum ortada.

3. Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yurdakul uyardı!

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Hakan Yurdakul, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Eğer bu kriz uzun sürerse perakende, çelik, otomotiv, lojistik, ulaşım, konaklama, gıda, tekstil ve organizasyon sektörleri doğrudan ya da dolaylı olarak etkilenecektir." ifadesini kullandı.

2020-04-10 01:26:00

İnşallah insan sağlığı biran önce bu virüsten kurtulur.

4. O yüzden zaten sabırla beklemek lazım. İşi bilenler böyle ortamda para kazanır ve kaybetmez.. Yoksa heryer güllük gülistanlıkken buralar dolar taşar...
     Alıntı Originally Posted by Fizikcoz Yazıyı Oku
    Eyvallah üstadım. 5-6 yıldır bu kağıtta olan birisi olarak çok hareketli zamanlarını gördüm hakikaten. Dediğim gibi umarım hakettiği değeri bulur. En azından benim nazarımda olması gereken yer burası değil ancak genel durum ortada.
    LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bugün nasıl bir şelale oldu bu kağit. Bir suru tiri viri kagit dustugu yerden % 20-30 yapti. Bu birak cikmayi. -3 luk duzeltmede -7 düstu.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Yataş ın düşüle tepkisi çok güdük kaldı. 9 lardan düşen kağıt yeterince tepki yükselişi yapamadı. Çıkışlarda az çıkuyor. Düşerken en önde. Halbuki temel verileri pozitif olan ve birçok aracı kurumun halen tavsiye listesinde olan bu kağıtta ne var acaba? Takip edelim bakalım. Yeni ürün gamı da satışlarını artırması bekleniyordu. Tek negatif durum dövizin artışı gibi.

8. Ocak ayında yataştan yatak aldım. Dün beni aradılar. Müşterimiz olduğunuz için 10 adet maskeyi ücretsiz yollayabileceklerini söylediler. Ben de kabul ettim. Hissesi ben de yok ama bu düşüncede bir şirket oldukları için teşekkür etmek istedim. YTD..

Sayfa 484/576 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •