Sayfa 515/576 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Tacirlerin 17-18 herneyse hedef fiyat verip satış tarafında yer almasıda gözlerden kaçmasın,,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tacirler Yatırım araştırma birimi analistler önderliğinde rapor yazar.

Bunu Tacirler Portföy Yönetimi değerlendirir.

Kurumsal alıcı olarak fonlarına alır veya almaz.

Tacirler'den her satan veya alan Tacirler Menkul'un kurumsal işlemi demek yanlıştır.

Belki raporu hiç görmemiş bir müşteride satabilir.

Bu her kurumda böyledir.

Syg.

2.  Alıntı Originally Posted by KoRs Yazıyı Oku
    Tacirler Yatırım araştırma birimi analistler önderliğinde rapor yazar.

Bunu Tacirler Portföy Yönetimi değerlendirir.

Kurumsal alıcı olarak fonlarına alır veya almaz.

Tacirler'den her satan veya alan Tacirler Menkul'un kurumsal işlemi demek yanlıştır.

Belki raporu hiç görmemiş bir müşteride satabilir.

Bu her kurumda böyledir.

Syg.
    Sayın Kors fikirlernize saygı duyuyorum aslında olması gereken sizin yazdıklarınız, ancak benim uzun yıllardır deneyimlediğim şudurki bir hedef fiyat asla sadece bir hedef fiyat değildir. Çoğu zaman al tavsiyesi ile birlikte satışa geçilir uzun vadede alınacak hisse sat tavsiyesi ile düşürülür. Böyle bir araştırma raporu yazılmadan firma ile görüşülmesi gerekir vs. vs.

Bu sadece ülkemizde değil dünyanın tamamında böyledir. Zaten şurasıda en saçma olan kısmıdır ki 6 kasımda hisse 9.47 kapatmış TACİRLER 7 kasımda hisse fiyatına 17.05 hedef vermiş. Beklediği kazanç %80!!!! ve kurumsal alıcı olarak fonlarına almıyor veya müşterilerine aldırmıyor. Sadece kendi satış amacı değil başka bir kurumdan başka bir satışa çanak tutmuş veya tutacak olablir....
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

3. Grafikte yataş hissesinin beklediği şey hacim ancak yurt dışı tatil yüksek hacmin gelmesi zor. Halkbank davası hakkında verilen haberlerde piyasanın yönünün genelde aşağılar olacağı yönünde. Malum yılbaşı tatili realitesi olacak gibi pazartesiden itibaren A1 ve yapıkredi sazı eline alır bize merril in yokluğunu hissettirmezler tahtaların içine edip bırakırlar. Bir kerede noel dönüşü yabancıya yüksekten mal satalım beeee. Şimdiden isyanımı edeyim :;)))
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4. Bu arada temettülerde cebe kaldı demi haydi yine iyisiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Sayın Kors fikirlernize saygı duyuyorum aslında olması gereken sizin yazdıklarınız, ancak benim uzun yıllardır deneyimlediğim şudurki bir hedef fiyat asla sadece bir hedef fiyat değildir. Çoğu zaman al tavsiyesi ile birlikte satışa geçilir uzun vadede alınacak hisse sat tavsiyesi ile düşürülür. Böyle bir araştırma raporu yazılmadan firma ile görüşülmesi gerekir vs. vs.

Bu sadece ülkemizde değil dünyanın tamamında böyledir. Zaten şurasıda en saçma olan kısmıdır ki 6 kasımda hisse 9.47 kapatmış TACİRLER 7 kasımda hisse fiyatına 17.05 hedef vermiş. Beklediği kazanç %80!!!! ve kurumsal alıcı olarak fonlarına almıyor veya müşterilerine aldırmıyor. Sadece kendi satış amacı değil başka bir kurumdan başka bir satışa çanak tutmuş veya tutacak olablir....
    Bu işte zaten % 100 şudur demek imkansız.

Raporla satanda vardır, alanda.

Tacirler fonlarını takip eden birisi olarak Kasım ayında Yataş almaları daha güzel oldu.

Fon büyüklüğü 515 milyon TL. ( TCD )

%3.5 oranında YATAŞ taşımaktadırlar.

Syg.

6.  Alıntı Originally Posted by KoRs Yazıyı Oku
    TEKNİK-TAKAS BAKANLARA DURUM NET 4K

ZİRVESİ 2.8 USD.

HERKES BEKLEDİĞİ DOLAR SEVİYESİNE GÖRE 4 İŞLEMİ YAPSIN

SYG.

Alımlar Noel arası verdiler.

Syg.

7. Çok sakin ve güzel dinlendiriyorlar hisseyi,işi biliyorlar,elinde olan hissedarda kafa rahat trendinde giden hissesini bekliyor sabırla,
    Umarım ufakta olsa bir düzeltme yaparsa maliyet yükseltici alım yapıcam,olmadı eldeki malla yola devam

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Çok sakin ve güzel dinlendiriyorlar hisseyi,işi biliyorlar,elinde olan hissedarda kafa rahat trendinde giden hissesini bekliyor sabırla,
    Umarım ufakta olsa bir düzeltme yaparsa maliyet yükseltici alım yapıcam,olmadı eldeki malla yola devam

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Sn. Toibek işler yolunda yattık yatağa bekliyoruz.

Ocak ilk haftasında yabancı ile 14 üstüne atarlar artık dinlenme yetti deyip.

13 TL altında çok bırakmak istemiyorlar.

Burası borsa fırsatlar bitmez unutmamak lazım.

Her şey yeni yılda gönlünüzce olsun.

Syg.

Sayfa 515/576 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •