Sayfa 520/576 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: YATAS - Yataş

aylık takas

4. Forumda yeniyim.Hisseyi 3.ceyrekte açıkladığı güzel bilancodan sonra takibe aldım ve portföyümde mevcut.

Hissenin temel olarak pandemi döneminde iyi performans sergilediğini ve bunu 2021 yılında da devam ettirebilecegini dusunuyorum.

Teknik olarak uzun vade güzel hedefleri var.Hedefledigim ilk seviyeler 50-70 bandı.

Yabancı 2-3 aydır hisse de güzel alımlar yapiyor ve bu durum takaslarda zaten ortada.Gecen hafta düzeltmesinin tamamladığını ve artık bilancoya kadar daha ilerlere gidebileceğini dusunuyorum.

Son olarak AKD lerden gözlemlediğim global ile bankof un alim yaptığı günlerde hisse güzel prim yapıyor.

Yazdıklarım kendi fikirlerim olup YATIRIM TAVSIYESI içermemektedir.Herkes kendi kararını verir..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

5. Yataş bilanço tarihi 11 mart mı bilen varmı ?

6.  Alıntı Originally Posted by ALAYLI 06 Yazıyı Oku
    Yataş bilanço tarihi 11 mart mı bilen varmı ?
    Bugün Yatas yatırım ilişkiler birimini aradım ve bilanço tarihini sordum.Kesinlesen bir tarih olmadığını 11 Marttan (bilanco açıklanması gereken son gün) önce yayınlayacaklarini belirtti.

Bloomberg HT Yatas bilanço beklenen tarih 10 Mart..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

7.  Alıntı Originally Posted by eagle24 Yazıyı Oku
    bugün yatas yatırım ilişkiler birimini aradım ve bilanço tarihini sordum.kesinlesen bir tarih olmadığını 11 marttan (bilanco açıklanması gereken son gün) önce yayınlayacaklarini belirtti.

Bloomberg ht yatas bilanço beklenen tarih 10 mart..

Kişisel görüsümdür.kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.alan da satan da kendi bilir..
    tşk doğrudur internette okumuştum epey oldu hayırlısı güzel bir bilanço gelir inşallah bol kazançlar

8. 17,49 ortalama ile 578.000 lot küçük yatırımcı için büyük mesaj aslında,,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Sayfa 520/576 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •