Sayfa 523/576 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573 ... SonSon
Arama sonucu : 4607 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. Bu kadar mı zor bir bilanço açıklamak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2. bilanço yine rekor tazelemiş...son çeyrek 70 milyon kar yazmış sadece...önceki 3 çeyrek 100milyondu toplam...ondan asansör yapıp milleti silkelediler

3. Hissede zaten küçük yatırımcı yok alın satın çarpışın,, en nihayetinde büyüme beklentileri ortada

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Çarşamba günü bilançonun açıklanması beklenmektedir.Piyasanin 4.ceyrek kar beklentisi yaklaşık 60-70 milyon TL..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Piyasa beklentisine yakın son ceyrek 71 milyon net kar açıkladı.Genel olarak beklenildiği gibi güçlü güzel bir bilanço benim asıl ilgilimi çeken 2021 de hedefledileri 2.5 milyon ciro, yurt ici ve yurt dışı satış noktalarini ihracatı artırma ve diyanev markasini ön plana çıkarma hedefleri..

Teknik olarak 2.70$ direnci önemli..

Hayırlı bereketli kazançlar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

5. Görünen o ki 16,** serüveni biraz daha sürecek. Nasıl bir 17 miş arkadaş aynı bölüm sonu canavarı gibi

6. 17 de bekleyen 24 bin lotuda verin size zahmet adam sabahtan beri bekliyor.

gideceğin yer belli ilk önce 18,50 ler daha sonrası 25.00 üzeriler...

inşallah olur...

17,30 lar şimdilik önümüzde direnç...

bugün tahtası güzel durdu..
    son üç seans sabah yukarı..sonra aşağılaraa ver...sonrada seans sonu tekrar yukarı...
    çorba parası çıkartıyor...

5 bin lota izin veriyor...

10 bin lota 4 aracı kurumu kaldırıyor.

robot öyle kurulmuş ki..

ayıptır...

bugün esasında 17,20 üzeri kapanış yakışır...

Sayfa 523/576 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •