Sayfa 526/576 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536 ... SonSon
Arama sonucu : 4607 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. Hisse senedi özelinde değil de genel piyasaları düşündüğümüzde "İkinci çeyrekten sonrasına kadar TL'den yatırım yapmak, doğru olacak mı?" sorusu benim kafamı kurcalıyor. Açıkçası ben hisseden çıktım fakat 2014 yılından beri, detaylı olmasa da, takip ettiğim bir şirket. Her zaman kazandırdı sağ olsun var olsun.

yabancı satıyor dedik...
    bugün ufak ufak alıyor...
    demek ki ters yazmak lazım...

3. Yataş bilançoyu detaylı paylaşmayacağım sadece bir hususa dikkat çekmek istiyorum. Yatırımcının hiç ilgilenmediği ancak benim en önem verdiğim konu nakit akım tablosu. Hiç bir şeyden anlamasanız bile tablonun en en altına bakın size gelecek ile ilgili fikir verir. Ben bilançodan sonra devam kararı verdim ama karar kendime tabi zaten sayfada 3 bilemedin 5 kişi var küçük yatırımcının çoğu çalı arkasında buyrun bakın beni anlayacaksınız,,,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4. 17 yi aşamamanın verdiği piskolojik baskıyı anlıyorum ama 17 üstünde yeni bir dünya var,,,

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

5. Mobilya ihracatının ton başı karlılık oranın %25 olduğu gerçeğide önümüzde, ihracat arttıkça karlılık hızla artacak şube sayısı pandeminin inşallah azalması firmanın 25 civarı f/k ile fiyatlanmasını sağlayabilir. Okuyun araştırın umarım ii olur

bakalım bu hafta 18,00 ler olur mu

teknik olarak çok iyisin...
    takasınıda bi düzeltsen...
    18 ler sin sonrada direk 25 ler

Sayfa 526/576 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz