Sayfa 545/576 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. Dün ve bugünkü alan ve satanları bir arkadaş paylaşsa da durumu bir analiz etsek.

2. Yok mu bu hissenin beden başka takip edeni? Yok mu bir pasta paylaşacak olan arkadaş?
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

3. Teşekkürler Sayın Antiseptik.

4. Hisse, her bilanço açıklandığında satış yiyor.Beğenmedim sat, beğenmedim sat...
    Enteresandır ki, bilanço açıklanmadan aylarca önceden araştırma kurumları tahminde bulunuyorlar.Açıklanan bilançolar da tahminler doğrultusunda geliyor.O halde sorun ne?
    Şapkadan tavşan çıkmasını mı bekliyorlar yoksa satmak için bahane mi arıyorlar.

5. Uzun zamandır Yataş'tan ayrı kalmıştım. Bilançolarını falan unuttum gitti. Son haftalarda endeks yukarı Yataş aşağı gitmiş.
    Bu kötü gidişat nedendir arkadaşlar?

6. Bugün koltuk almak için piyasayı gezdim fiyatlar gayet pahalı ama bence hala firmalar fiyatları yükseltmek için fırsat kolluyor çünkü maliyetler hala yükseliyor . Divanev de gittim içerisi inanılmaz kalabalıktı ve fiyatlar piyasaya göre çok rekabetçi . Ülkenin durumu düşünülecek olursa divanev markası büyüyeceğini düşünüyorum . Cirolar artmaya devam ediyor ama maliyetler ve finansal giderler karı baskiliyor . Beklemeye devam

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 545/576 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •