Sayfa 570/576 İlkİlk ... 70470520560568569570571572 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. Son 3 aydır ki düzeltmeleri, ya 21 günlük ortalamasına degdirip sonlandirmislar veya hemen altında kapanis yapıp teknikcilere tuzak yapıp tekrar yeni zirvelere yol almışlar görünüyor..

21 günlük ortalama suan 18.4x seviyelerinde..
    Ortalamanında hemen altına sarkma durumunu da göz önünde bulundurarak geri cekilmelerde 18.2/4x seviyeleri önemli..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

2. Güncel görünüm..
    Önümüzdeki hafta coşku gelir mi izleyelim..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

3. Haydi Yatas kır şu zincirlerini anlık 19.45..

4. Haftayı 19.7x yaklaşık 1.06$ seviyesinin üzerinde kapatsın razıyım ben yataştan..

Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Haftayı 19.7x yaklaşık 1.06$ seviyesinin üzerinde kapatsın razıyım ben yataştan..

iki aylık takas değişimi..

aynı tarihler arası al sat tablosu

piramit aldığını citi ye gönderiyor....

ayıptır...
    tukaşla aynı fiyattın bölündü yine senle aynı fiyata geldi...

bir zamanlar aksa ve aygazla aynı fiyatta idin...üçünüzü fiyat paritesi yapıyordum...

aksa 75
    aygaz 56 lar gördü...

sen...
    sen varya....

7.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Haftayı 19.7x yaklaşık 1.06$ seviyesinin üzerinde kapatsın razıyım ben yataştan..

Benim için hem TL hem de Dolar bazlı önemli seviyeler kırıldı.Bundan sonrası için 19.7x /1.06$ destekleri takipli zabaha kadar yataşlayız..

Bilancomuzda umarım beklenildiği gibi güçlü gelir.Kötu gelirse bir daha gözden geçiririz..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Aylık $ bazlı, macd kesecek gibi. Ve yükselen trend üzerine tekrar atarsa kopma oralarda yaşanır gibi. Günlüğü zaten şiir gibi.

TL bazlı

Sayfa 570/576 İlkİlk ... 70470520560568569570571572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •