Sayfa 496/576 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    İste boyle yukselmissin alimlar iyi 1.6 milyon alis fazla :D 9.09 dan bile 128 k alis oldu agirlikli ortolama asagida kaldi o da 9 a ciksaydi yarinin tavani yuksek olur 10 tl ye yaklasirdi :D
    Tavan ağırlıklı ortalamadan mı hesaplanıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Evet uzun zaman sonra sirket değilde sahislardan alim haberi geldi bu sevindirici. Düşeni kirdigina gore zirveyi tazelesin şimdilik gerisi de gelecektir umarim.

3. Merhaba arkadaşlar geldiğim belli olsun buraya not bırakayım. Herkese hayırlı bol kazançlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4. 41 ml net kar bekleniyor. piyasa beklentisine paralel geliyor genelde gecen sene 25 ml du sanirim. patronun da soyledigi gibi yılı gecen senenin biraz üzerinde kapatacagiz gibi. Yine son gunlerde açıklar bilancoyu muhtemelen. Bir supriz yapar mi diye az da olsa umut var ama 40 ml kar dan daha iyisi zor gelir heralde.

5. foreks anketine gore 3. ceyrek tahmini 46 ml oldu 40 ml üstü gelecek beklentisi var ama yaptığı hareketler ilginç. Yurtdisinda 12 magazasi olan Doğtaş fiyatlamasina bakiyorum birde bize anlamli durmuyor. İnşallah dokme hareketleridir yoksa uzun süre bekleyecegiz gibi duruyor

6.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    foreks anketine gore 3. ceyrek tahmini 46 ml oldu 40 ml üstü gelecek beklentisi var ama yaptığı hareketler ilginç. Yurtdisinda 12 magazasi olan Doğtaş fiyatlamasina bakiyorum birde bize anlamli durmuyor. İnşallah dokme hareketleridir yoksa uzun süre bekleyecegiz gibi duruyor
    Doğtaş sermaye arttırımı kararı aldılar, son zamanlardaki hareketin nedeni bu olmalı.

Tabi Mayıs'dan bugüne 5 ay içinde %400 artmış bu da pandemi sonrası satış patlaması ile ifade edilebilir mi bilmem.

İş Yatırım pandemi sürecindeki satışlarda Yataş'ı izleme listesinden çıkartmıştı, insanların satın alma alışkanlıkları değişecek diye. Ne kadar yanlış bir projeksiyon uyguladıkları ve yanlış karar aldıklarını Doğtaş ve Yataş'ın bugünkü durumundan belli oldu.

7. 9.50 yi aşağı kirmazsa bugun veya pazartesi bir hareket beklenebilir sanırım su eski zirveyi bir atlatsak önü açılır diye düşünüyorum.

8. ve aşağı kırdı sasirdik mi hayır

Sayfa 496/576 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •