Sayfa 29/576 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 4607 madde; 225 - 232 arası.

Konu: YATAS - Yataş

Alıntı Originally Posted by UAlkya Yazıyı Oku

Bu F/K oranı ile 27,000KTL Yılsonu kar hedefliyoruz.
    sn UAlkya. bence bu f/k (21,01) biraz yüksek. f/k arttıkça mevcut kara göre hisse fiyatı gittikçe pahalılaşıyor. hisse pahalılaştıkça fiyatı artmaya devam ediyor gözüküyor mevcut verilere göre. hem pahalı hem de fiyatı artıyor görüntüsü elbette çelişkili görünüyor. işin aslı bence 2017-1Ç karı güzel gelecek diye pahalı gözüken fiyatlara rağmen almaya devam ediyor piyasa. 2017-1Ç karı benim tahmin ettiğim gibi gelirse, şuanki fiyata nispetle gelecekteki f/k 15ler civarına gelecek ki, bence piyasa da burayı fiyatlıyor acele bir şekilde.

2.  Alıntı Originally Posted by cok400 Yazıyı Oku
    sn UAlkya. bence bu f/k (21,01) biraz yüksek. f/k arttıkça mevcut kara göre hisse fiyatı gittikçe pahalılaşıyor. hisse pahalılaştıkça fiyatı artmaya devam ediyor gözüküyor mevcut verilere göre. hem pahalı hem de fiyatı artıyor görüntüsü elbette çelişkili görünüyor. işin aslı bence 2017-1Ç karı güzel gelecek diye pahalı gözüken fiyatlara rağmen almaya devam ediyor piyasa. 2017-1Ç karı benim tahmin ettiğim gibi gelirse, şuanki fiyata nispetle gelecekteki f/k 15ler civarına gelecek ki, bence piyasa da burayı fiyatlıyor acele bir şekilde.
    Aynı şeyi,düşünüyoruz.Onun içindir ki şu anki F/K, gelebilecek karlılığı göz önüne aldığımızda , sizin F/K oranlarınıza denk gelmesidir. Olması gereken de o seviyelerdir.Yurt dışı oranları yüksek olsa da.
    Temkinli olunması gereken, 1. Çeyrek bilançonun satın alınmış olması.
    Vaktim olmadı, dolar cinsinden teknik nerelerde.
    Bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by UAlkya Yazıyı Oku
    Aynı şeyi,düşünüyoruz.Onun içindir ki şu anki F/K, gelebilecek karlılığı göz önüne aldığımızda , sizin F/K oranlarınıza denk gelmesidir. Olması gereken de o seviyelerdir.Yurt dışı oranları yüksek olsa da.
    Temkinli olunması gereken, 1. Çeyrek bilançonun satın alınmış olması.
    Vaktim olmadı, dolar cinsinden teknik nerelerde.
    Bol kazançlar.
    1inci çinko olan $2,0217 tarihi zirvesi güncel ($1=3,6345) kurla 7,35tl (daha önce bu seviye 7,5X gibiydi ama o zaman dolar kuru yüksek idi).
    2inci çinko $2,9594 seviyesi. güncel kurla 10,76tlye denk geliyor ki bu da benim f/k projeksiyonuma oldukça yakın bir değer.

4. Meri teyzem seviyorum seni.

Yatırım Tavsiyem Değildir.

5. yavaşş yavaşşş yataşşşş

6. mery teyze yataş kızımızı gözüne kestirdi galiba bizim hızlı gidiyor dediğimiz fiyatları makul görüyor var bir bildiği teyzemizin.

7. citi ve doçe 2,5-4.5 aralığında iyi mal toplamıştı. mery teyze taşeron değilse iki gündür 7-8 fiyatlarından alıyor.
    ayrıca diğer alıcıları da beğendim (ak-garan).bu günlük işlemler bana göre mükemmel olmuş

sn mstfgngr48 ve sn ROMEO bilgiler için teşekkürler.

yine hisseyi dünkü gibi ve önceki günkü gibi bugün de merrill forse etmiş tek başına. yerliler yine satma telaşındalar. ilgi çekici olan işyat. 10 küsur fiyat hedefi verip ardından trade etme yarışına girmiş. toplam hacmin 1/3 işyata ait ve nette en iyi 2inci satıcı olmuş. bu haftaki yabancı alımları olmasa hisse fiyatı yüksek ihtimal 6-6,50 aralığında bir yerlerde olurdu.

merrill in takas yetkisi yok. o yüzden t+2 de büyük ihtimal citiye virmanlayacak. yarın da yabancı alımları devam eder mi etmez mi bilemeyiz. yerliler nooluyor biz satıyoruz yabancılar alıyor, bir yanlışlık mı yapıyoruz deyip alıma geçerler mi yarın... göreceğiz yarın bunları.

şimdilik görüntü güzel hatta şahane güzel. şöyle ki, pazartesi kapanış 6,88, perşembe kapanış 8,68. yani 3 günde yaklaşık %26 primli hisse.
    Son düzenleme : cok400; 16-03-2017 saat: 21:51.

Sayfa 29/576 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •