Sayfa 536/576 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546 ... SonSon
Arama sonucu : 4606 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. 200 günlük ortalama etrafında dolaşıyor fakat herhangi bir tepki gelmemesi de ilginç, olumsuz bir haber mi düşecek göreceğiz. Bugün deneme yaptım ama daha da aşağı çekecekler görüntüsü var.

şirket geri alımları hangi kurum üzerinden yapıyor? operasyonun akibeti açısından takaslardan takip edebiliriz.

2. AİHM e gitmeye karar verdim Cimer, spk hikaye

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bu yaz düğün rekoru var: 'Ya yeniden kapanırsak' endişesi
    Düğünler için verilen izin uzun süredir planlarını erteleyen binlerce çift, "Ya yeniden kapanırsak" endişesiyle harekete geçti. Düğün mekanları günde 2 etkinlik için anlaşma yaparken, e-ticarette mobilya ve beyaz eşya alışverişleri yüzde 30 arttı. Türkiye'de yılda 500 bin olan düğün sayısının bu yıl 750 bine çıkması bekleniyor. Hem mekanlarda hem de eşyalardaki yüksek fiyat artışı ise evlenecek çiftleri düşündürüyor.

18 lerde anlattık...
    17 lerde anlattık...
    16 larda anlattık...
    15 lerde anlattık....

Yetmedi grafikle anlattık...
    Yetmedi takasla anlattık...
    Yetmedi psikoloji ile anlattık..
    Yetmedi bilanço ile anlattık...
    Yetmedi adamların düşüncesini anlattık...

Anlattıkta ne oldu her yazdığımızda daha önce epeydir hiç yazı yazılmayan forumda birden herkes içini dökmeye başladı...
    O zaman anladım..çaktım durumu sıkıntıyı ben yapacağıma düşünmeden ver dedim başkaları çeksin sıkıntıyı dedim.. kendi kendime....

Daha önce dediğim fiyatlara gelmek üzere ama..
    amma yabancıda bayaaa verdi mübarek..alanda emeklilik fonları...grafiğe bakınca 2 sene önceki yükselişin durumu da ortada oraya bakınca daha da
    Aşağılar var gibi...

Bazı senetlerlede parite yapınca biraz da pahalı zaten..

Ammada boş konuştumm
    Sanki fabrika benim...
    Boşver...sal gitsin....

5. 14 kagidin var hepsi esit agirlikda 17 den dustukce agirili yatasa kaydiriyorum su %8 cikardim.. 12 gelirse %15 cikacak yatas
    Kelebek de bunla beraber asagi geliyor
    Yatas kesiblikle pahali degil hele kelebek daha da ucuz ama sahibi it kopuk..
    Fk 10 da.. ama gelecek karlarsa 14 civarinda kagir fk 8 lere dusuyor.. her yil %20 30 buyuyen sirket icin 15 fk lar normaldir ki buyumenin bir kismi enflasyon farkindan geliyor
    Butun yan kagitlari satiyorlar.. bankalar ve bist 30 ile borsayi tutuyorlar.. karlilik fk favok bilanco bunlar bir yere kadar adamlar in isi gucu yukari asagi ne kopartirsak.. pgsus bence batmis ama 80 de su an.. o kadar kotu bilancolar geliyor ki havacilik da en az 2 sene daha bu kotu bilancolar gelecek ama adamlar o kagitlari aliyorlar thy tavhl celebi pgsus.. borsa da yavas yavas herkedin aldigini al sattigini sat mantigina dogru gidiyorum..
     Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    18 lerde anlattık...
    17 lerde anlattık...
    16 larda anlattık...
    15 lerde anlattık....

Yetmedi grafikle anlattık...
    Yetmedi takasla anlattık...
    Yetmedi psikoloji ile anlattık..
    Yetmedi bilanço ile anlattık...
    Yetmedi adamların düşüncesini anlattık...

Anlattıkta ne oldu her yazdığımızda daha önce epeydir hiç yazı yazılmayan forumda birden herkes içini dökmeye başladı...
    O zaman anladım..çaktım durumu sıkıntıyı ben yapacağıma düşünmeden ver dedim başkaları çeksin sıkıntıyı dedim.. kendi kendime....

Daha önce dediğim fiyatlara gelmek üzere ama..
    amma yabancıda bayaaa verdi mübarek..alanda emeklilik fonları...grafiğe bakınca 2 sene önceki yükselişin durumu da ortada oraya bakınca daha da
    Aşağılar var gibi...

Bazı senetlerlede parite yapınca biraz da pahalı zaten..

Ammada boş konuştumm
    Sanki fabrika benim...
    Boşver...sal gitsin....
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hisse mart 2018 de 10.6 imis
    Agustos 2018 de 3.25
    Canak katlama hedefi 18 eder ki orayi gorup geri geldik.. (teknik ci degilim ama adamlar oyle isliyorlar tahtayi)
    Su an 200 gunluk ho ya dokunmak uzereyiz..
    Hemen hemen butun kagitlar 200 gunluk ho larina gelmis.. kelebek orayi da kirmis..
    Bu kirarmi kirarsa 12.8 lere gelebilir ama onun alti bu rasyolar la bedava bakalim neler olacak

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Buyshell arkadaş...

Ben senet pahalı derken bazı senetlere parite yapıp onların fiyatlarına göre karşılaştırıp pahalı demiştim...
    oda kelebekle değil...
    benim bir kötü huyum var..
    öyle karşılaştırırım aldığım fiyatı diğer hisse fiyatları ile oda aynı sektörden olmasına da gerek yok..
    bence tabiii...
    parite yaparım..
    Fiyatları karşılaştırırım..
    Hep eski alışkanlık..

Yoksa ben yataş için bilançosuna göre pahalı demedim...

onu da kastetmedim zaten...

Takasa baktım...
    verenlere baktım..
    alanlara baktım...
    birde grafiğine bakarak bu kanıya vardım...

Yoksa senedi kötülemek amacı ile değil...

Yanlızca duruma göre yorum yaptım...

Daha önce hep takas ve grafik yayınladım..
    altlarına yorum çok yazmazdım..

Sonraları yorum yazdım...
    Kendimce...

İnşallah hedeflediğin fiyatları görürsün...

Ayrıca....
    Bu senet hakkında kim iyi bir rapor yayınlamışsa aracı kurumlardan bahsediyorum..

Hep vermişler kağıda nedense...

Hep mi tesadüf olur....
    Zaten senette oynamayı seven patronlarsınız..
    Oynayın sorun yok..
    Kuralı ne ise ona göre oynayın...
    Bu arada kural derken..küçük yatırımcının kurallar ile patronların kuralları hiç bir zaman aynı değildir..bunuda gözardı etmemek lazım..

Sen niye ihtiyaç duyarsın geri alım maksimum fiyatını açıklamaya...

Açıkladında ne oldu...

Sen %29 kar payı vereceğim de...
    Git yönetim kurulundakilerine
    Yıllık vereceğin kar payının 3 te 1 i kadar parayı maaş olarak ver...

Hissedarlara ayıp...

Sonuçta bunlar benim kendi düşüncelerim...

Herkesin gönlüne görer verir inşallah yaradan ...

8. Selam, abi naptın, 90 k ne demek, bende de 10 k ya yakın var desek, yatas yatırır mı dersin bizi
     Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Sayin Rooky;

Bu gibi hissede 20 bin lot bile yeter ters poz almaları için.Ama bende 90 bin lot civarı var.Benim almamla birlikte canhıraş bir şekilde aşşağıya bastılar.Kolay kolay dūzelmez.Ben satan kadar bocalar artık.

Benim psikolojimi bozmak için daha da basarlar diye dūşūnūyorum.

Ūlke lağım çukuruna döndū.Kim kimi nerde tutarsa artık.Yeni dūzen bu.Bilip ona göre gardınızı alın.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 536/576 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •