Sayfa 492/576 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. patron destek atmaya devam ediyodur İnşallah. Yoksa gözü aşağı bakıyor bilanco bahanesine

2. Patron 130.000 daha almış dün ama kağıt eksi kapatmıştı. Patron aldıkça yabancı oranı azalıyor. Bakalım nerede satmayı bırakacak yabancılar. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Fizikcoz Yazıyı Oku
    Patron 130.000 daha almış dün ama kağıt eksi kapatmıştı. Patron aldıkça yabancı oranı azalıyor. Bakalım nerede satmayı bırakacak yabancılar. Ytd
    Arkadaşlar birşeyi merak ediyorum. Bilenler yanitlarsa sevinirim. Patron hangi aracı kurumdan işlem yapıyordu? iş mi ak mi?

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Arkadaşlar birşeyi merak ediyorum. Bilenler yanitlarsa sevinirim. Patron hangi aracı kurumdan işlem yapıyordu? iş mi ak mi?

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    eskiden AK dan alırlardı...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

5. bugun tacirler topluyor bu ana kadar 380 bin adet aldı.. bilanco yaklaşıyor...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

6. sn romeo senin maliyeti çok merak ettim doğrusu kac yıldır buradasın
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

7. Sayin romeo maliyeti 2.5 yada 2.6 tl dir sanirim ( bolunmeden once) 2018 basinda bi kismini satmıştır belki. Bunun yaninda Hissenin gozu topraga bakıyor yabancı çıkışı devam ediyor sanırım.

8. Allaha şükür eskiden iyi kazandırdı bana cok sabırla bekledım ama değdi., sonra cıktım krizde.. şimdi yeniden aldım 8 civarı maliyetlendim . bakalım bilanco ne gelecek...
    yabancı satıyorsa birileride alıyor sıkıntı yok ortam düzelince yabancı geri alır..
    Tacirlerin çarsamba aldıgı 487 bin lot takasda dün tacirlere virman oldu... persembe + cumada yaklasık 400 bin aldı... bunların cogu yabancıdan cıkıyor takasda...

Sayfa 492/576 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •