Sayfa 473/576 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. *oyak yatırım, yataş için hedef fiyatını 8,15 tl, tavsiyesini 'endeksin üzerinde getiri' olarak sürdürdü
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Romeo ve fizikcoz ne diyorsunuz eski ortaklar.

3.  Alıntı Originally Posted by long-suffering Yazıyı Oku
    Ak yatırımdaki bugunku satışlar hoş olmadı ama mecbur yukarı sürmeleri lazım kısa zamanda yoksa alıcı gelmez... Bu yıl temmettü verebilir yeni ğiriş yapacaklar dikkatli olmalı...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by long-suffering Yazıyı Oku
    Ben daha farklı bir açılış bekliyordum açıkçası. Piyasanın beklentisi farklıymış demekki. Ama sayın Romeo ya katılıyorum. Artık temettü verip bir üst lige yukselmeli.

Sn. Romeo ve fizikcoz cevap için teşekkürler. Temettü gözüktü aynı düşüncedeyim. Fiyat hareketi ise kayserili işi. Yabancı iştahı Abd haber beklentisi ile bu aralar zayıf olacak. Bu hareketle hem dökülen olursa toplama hem de olası Abd nahoş haberlerin öncesinde yabancı satışını karşılama hazırlığı diye düşünüyorum. Aksi senaryo da çok şey kaybetmez. Ama her türlü volatil bir yataş olacak. Uzunda sıkıntı yokk bence.
    yatırım tavsiyesi değildir hele yataş da bugün görüldüğü gibi.

6. neredeyse 1 milyon adet satış yapıldı bilanco zamanı harici satamazdı o sebeble bugün oldu bence 6 altına inmezse satış bitince prim yapar.

Fizikcöz hatırlar eskiden her satış sonrası güzel prim yapardı. Allah razı olsun sebeb olanlardan iyi kazandırdı yataş.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

7. Bu gün sattıklarımızı 5,35-5,90 aralığından toplarız artık. Hedef çok yüksekler, bu bilançoyla. Hiç yanıltmadı.
    Kendine yatırım, yapabileceğin en iyi yatırımdır.

bilancoda sıkıntı faaliyet karı düşük. diğer faaliyet giderlerinde aşırı artış var. Bu sebeble satış yedi.38 milyondan 27 milyona düşmüş faaliyet karı .

Sayfa 473/576 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •