Sayfa 506/576 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1.  Alıntı Originally Posted by tascene Yazıyı Oku
    Mevut mağaza sayıları ve 2021 de açılması planlanan mağazalar üzerinden yaptığım hesaplamalara göre 2020 4.Ç ve 2021 yıllık beklentimi tabloda paylaşmak isterim. (2021 de magaza açılış tahminlerini şirket yöneticilerinin basında paylaştıkları ile oluşturdum)

Ve 2021 ciro, net kar tahmini içinde %15 enflasyon artışı %20 de büyüme olarak hesaplıyorum.Büyüme olarak 2021 de daha cok yurtdışının katkı sağlamasını bekliyorum keza bu sene yurtdışı katkısı covid sebebiyle düşük kaldı ve bunun yanında 2020 yılında yurtdışı tarafında %100 e yakın mağaza artış sağlandı ve bu açılan mağazalar 2021 de ciddi katkı sağlayacaktır.

Tüm bunların yanında dün Nuri Öztaşkı'nın BHT de yaptığı Turquality desteklerinin ABD pazarı için +5 sene daha uzatılmasını beklediklerini söyledi. Bu Abd de pazarına penatrason için çok önemli bir haber.

Sn. Tascene değerli bilgileriniz için teşekkür ederim.

Gerek haber gerek tahminler olarak çok doyurucu veriler.

Sektörü takip eden birisi olarak fikirlerinizi daha çok paylaşmanızı dilerim.

Tahminlerimiz yakındır.

Yıl sonu bilançosu ile 15-17 TL bandına oturmayı, gelecek sene yıl sonu bilançosu ile de 22-25 TL bandı değeri

olacağını düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by tascene Yazıyı Oku
    Bu arada uzun vade içinde sektörü pozitif etkileyecek, yataşın sünger fabrikası olmasından dolayı yataşı daha pozitif etkileyecek bir haber de 2 hafta önce dünya gazetesinden haber olan sünger hamaddesi üretimi için gelişmeler mevcut. Haberlerin küpürlerinide paylaşıyorum. Ek 26387Ek 26388

İhracat için y.dışından ara mamül ithal etmek genel ticaret sorunlarımızdan birisi umarım yatırım biran önce

sonuçlanır da üreticimiz hammaddeye daha hızlı ulaşır.

Sünger deyip geçmeyeceksin

Syg.

2. Usul usul almaya devam ediyorlar,s
    Sıkıntı yok

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. Helal ve yataş yapıcısına,yabancısına,
    Malı ala ala taşıyorlar adam akıllı,
    Keşke tüm pozisyonla geçseydim çok pişmanım çok.

4. Önümüzdeki yıla ait büyüme beklentisi çok iyi, ihracat alanında işçilik maliyetindeki ( ülke insanları için ne yazık ki ) önemli düşüş ile karlılığı daha da artacak, alanının açık ara lideri. Yabancılar son on günde paylarını % 50 arttırdılar.

5.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Helal ve yataş yapıcısına,yabancısına,
    Malı ala ala taşıyorlar adam akıllı,
    Keşke tüm pozisyonla geçseydim çok pişmanım çok.

Bu fiyattan alan da seneye bence pişman olmaz.

Yabancı pozisyonunu neredeyse %50 arttırdı 11.5 maliyetle.

10 TL'lere artık pozisyon vermez gibi duruyor.

Eklemek isteyenlere de fırsat vermiyor AK YAT.

11.50 TL altında 5 dk. durmuyor

Syg.

6. çok güçlü bir kapanış yaptı, umarım yarın devamı gelir,,,
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7. Vay be yataş.. Borsa mantığını anlatmam için tuttuğum hisse, 2016 da almıştım cüzzi bir miktar, sonrası bedelsiz...hiç kar payı dağıtmasada, bu zamana kadar çok güzel yatırımlar yaptı.. Bundan sonra dağıtacakmış.. Herkese bol şanslar ve kazançlar...

8. YATAS - Yataş

Hayırlı işler
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Sayfa 506/576 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •