Sayfa 519/576 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: YATAS - Yataş

2. Bu yataş yatırımcısı nerelerde acep kimsede mal kalmadıysa yakında fişekler hisse,,,,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

3. Fişekler deyince zaten çok gitti diyenler olacaktır. Ama yabancı alışlarına bakınca insan bir düşünmeden ediniyor yani

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Bu yataş yatırımcısı nerelerde acep kimsede mal kalmadıysa yakında fişekler hisse,,,,

Burdayız sn axaray 2016 mayısta aldım(bedelsizden önce)bekliyorum sessizce, bu yıla kadar temettü vermedi ama çok güzel yatırımlar yaptı devamı gelecektir inş...herkese sağlıklı bol kazançlar...

5. Bu fiyatlarda hacmin düşmesi çok olumlu, buraları dip yapacak sanırım,

6. Başlayacam şimdi 15,50 sine. Sür kardeşim hisseyi kalmadı kimse tahtada bende vermiycem. İstersen bir daha göster 14 ü.

7. Hisse 16 üstüne attı eyyy küçük yatırımcı dahada yoksun yataşta,,,

8. ŞŞşt ses çıkarma 2022'ye kadar yat uyu.

Sayfa 519/576 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •