Sayfa 535/576 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545 ... SonSon
Arama sonucu : 4606 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: YATAS - Yataş

aylık takas değişimi

haftalık takas değişi

3. yabancı satışı var,
    dikkatimi çekti, bu kadar geri gelmesinin nedeni ne olabilir, maliyetlerde artış, ahşap fiyatlarında artış vs falan olabilir mi?
    ek olarak iş yatırımın portföy değişikliği de durduk yere olmaz. uyanıktır onlar.
    14 civarı 200 günlük ortalama ve tepki bölgesi gibi duruyor.

4. Ben söyleyeyim neden dūştūğūnū.Birisi olmadık yūksek bir poz aldı da ondan.

Bir hissenin ne kadar bokdan olduğunu anlamanın en kolay yolu.Beklentiler dahilinde olumlu dūşūnūp yūksek poz alırsanız hisse olmadık şekilde çakılmaya başladıysa arkanızı dönūp kaçın o hisseden.U30-U50 farketmiyor artık.

Yataş ******i bokdan bir hissedir artık gözūmde.Sırf benim aldığım pozun tersine hareket etmek icin çakıldı.Patronu borsacı olan hisselerden.

Şirket geçen yila göre karini artirmis geri alim programi aciklamis 26 tl ye kadar dūğūn sezonu gelmiş bu lavuklar şirketin hissesini biri fazla aldı diye hisseyi çakıyorlar.

Neyse buda gūzel bir tecrūbd oldu.

saatlıktir...
    acaba hangi destek çizgisinde duracak...

7. Merhaba, böyle bir hissede en az kaç lot olmalı fazla dememiz için?
     Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Ben söyleyeyim neden dūştūğūnū.Birisi olmadık yūksek bir poz aldı da ondan.

Bir hissenin ne kadar bokdan olduğunu anlamanın en kolay yolu.Beklentiler dahilinde olumlu dūşūnūp yūksek poz alırsanız hisse olmadık şekilde çakılmaya başladıysa arkanızı dönūp kaçın o hisseden.U30-U50 farketmiyor artık.

Yataş ******i bokdan bir hissedir artık gözūmde.Sırf benim aldığım pozun tersine hareket etmek icin çakıldı.Patronu borsacı olan hisselerden.

Şirket geçen yila göre karini artirmis geri alim programi aciklamis 26 tl ye kadar dūğūn sezonu gelmiş bu lavuklar şirketin hissesini biri fazla aldı diye hisseyi çakıyorlar.

Neyse buda gūzel bir tecrūbd oldu.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sayin Rooky;

Bu gibi hissede 20 bin lot bile yeter ters poz almaları için.Ama bende 90 bin lot civarı var.Benim almamla birlikte canhıraş bir şekilde aşşağıya bastılar.Kolay kolay dūzelmez.Ben satan kadar bocalar artık.

Benim psikolojimi bozmak için daha da basarlar diye dūşūnūyorum.

Ūlke lağım çukuruna döndū.Kim kimi nerde tutarsa artık.Yeni dūzen bu.Bilip ona göre gardınızı alın.

Sayfa 535/576 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •