Sayfa 414/576 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon
Arama sonucu : 4605 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. geçmişte fiyatı 1,72 iken aldığım bir hisseydi..az bir kar ile satmıştım...sanırım 2015 yılı civarları idi...o vakitler acemşah da benim gibi topikte idi..sonrasında bende sattım acemşah da...hisse sonradan kopup gitti...elimizden kaçırdığımız için çok üzülmüştük...yataş hisse olarak çıkışı ile vede büyümesi ile bir tarih yazmıştı...

dediğim gibi buraları güzel maliyet yerleridir...herşey olumluya gidecek görünüyor...yeter ki dolar bu günkü gibi düşsün veya yatayda kalsın...millet yavaş yavaş dolarlarını ortaya çıkarıp ihtiyaçlarını gidersin...nişanlı kalanlar artık evlensin ve evlerini döşesin....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. merkez bankasının faizi beklentilerin üzerinde artırmış olması merkez bankasının bağımsızlığını teyit edecek babındadır..bu durum da önümüzdeki günlerde doların daha da düşmesine zemin hazırlayacaktır...merkez bankasının bu güne kadar bağımsız olmadığı imajı vardı...bu gün bu imaj bozuldu...buda güvenirliği artırdı...ekonomiye bir süreliğine nefes aldıracaktır bu karar...bana göre çok da iyi bir karar oldu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. artıya geçmemek için hala inat ediyor çakal... alsınlar bakiyim anahtarları elinden...

4. ha şöyle artıya geç bakiyim...yanlız anahtarlarının bir kaçını kayıp ettin onu sana söyleyeyim...

5. 3.20-3.30 arasından her türlü alınırdı ama değerlendiremedik. Kısmet artık..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

6.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    3.20-3.30 arasından her türlü alınırdı ama değerlendiremedik. Kısmet artık..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    kısmet biz de yukarıdan aldık geldi yine ytd
    yatırım tavsiyesi değildir.

7. ha şöyle adam gibi çıkar yoksa kulağını pis çekerim..şimdilik adam akıllı hareket et beni de buraya bir daha getirtme...

evet arkadaşlar şu an itibari ile 4,57 yi gördü hisseniz..benden bu kadar ben hepimize başarılar diliyorum..artık topiği tekrardan size veriyorum...yataşa da kendinize de iyi bakın...bay....

8. keko hissedermisin ciktinmi

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Sayfa 414/576 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •