Sayfa 101/395 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 801 - 808 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. 9000 TL üzerinde kalmamız önemli. 9000 stop olmalı. 10490 TL üzerinde yukarıları hedefleyecektir. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    Patronun bu yaptığı etik değil....Kriz ortamında nakit kraldır diyoruz ya, işte adam kendine nakit yaratıyor....

Bir yıl sonra da aynı malı dgate borsada yatırımcılara satacak...Bu söylediğimi yazın bir kenara....

İkinci olarak, " alfanor " indes 'in yabancı ortağı biliyorsunuz...Bunlar indes 'in % 20 hissesini 4 TL den aldılar...Aldıkları temettülerle maliyetlerini 1 TL ye düşürüp bütün hisseleri borsada 9 TL ye küçük yatırımcıya sattılar....indes in halka açıklık oranı % 65 'e çıktı...peki soruyorum size alfanor indes 'ne kattı değer olarak ? 1 koyup 9 alıp cebini doldurup gitti...

tartışıyoruz burada, indes diğer bilişimlere göre geri kaldı, F/K düşük 14,30 zirvesi var niye ucuz vs vs.......

halbuki sebep alfanor satışı ve bunlara müsade eden patronun ta kendisi...

Erol Bilecik borsadaki indes yatırımcısını limon gibi sıkıyor....

yabancı bu oyunlardan bıktığı için pes etti artık ve indes ten çıkıyor... doğru da yapıyor....

Erol Bilecik borsada ki yatırımcılarına bakış açısını değiştirmediği müddetçe indes 'te değişen birşey olmaz...

evet sn Altay sanırım işin özeti bu

al-sat değildir.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Indes 20 fk olsa hisse fiyati 32 tl ediyor....yemin etmis gitmemek icin...bedava mal yok spek..

5.  Alıntı Originally Posted by yavuzby Yazıyı Oku
    bu tabloya göre dünkü yükseliş hikaye yani "komşular alişverişte görsün" olmuş...teknoloji hisseleri %9 lara kadar artı yazınca, bu da utanmış resmen tablo bu ...YUH artık patron Yuh..."yuh yuh soyanlara" diye bir türkü vardı onu haketmiş bu sanırım.
    baksanıza 3 hissesi var patronun 3 kagıdına bölüştürmüş toplam %8 para harcamış galiba...herşey burada açıkça ortaya çıkmış.

despc ve dgate ; indes patron ana holding

bu arada bunu temettü niyetiyle alacak olanlar iyice incelesin yeni kararlar ile temettü oranları sabitlendi hatırladıgım kadarıyla BIST-100 de maximum oranı belirlendi yani uçacak kaçacak bir şey yok ve kendimce vereceginide düşünmüyorum vereceği miktarda çok komik olur riske girmeye değmez bence.millet şimdi bu tarz temettü hissesi pr yapıyor dikkatli olmakta fayda var.

birde bir komplo teorisi saçma yanlış bir görüş belki benimkisi f/k, temel analiz dışında bir cahil gibi bakarak bu firmaların toplam tahtadaki fiyatları 23 lira bazı teknoloji şirketlerine bakıyorum tek tabanca tek başına tek şirketle 23 lirada yani acaba ben bu kagıdı alarak hata mı ettim ama son pişmanlık fayda etmez maliyetim 12 üstü görmeden çıkmam kazanmayı bıraktım zararı ne kadar azaltıp kaçarsam kendimce şanslı sayacagım artık.Bence basit düşünmek kazandırıyor ...daha öncede söylediğim gibi finans iktisat uzmanı olmak değil belkide en sağlıklısı basit parayı korumamız lazımdı...kendimce sıctım ben. bir de tüy dikeyim dedim.
    al-sat değildir.
    Son düzenleme : mahal; 06-05-2020 saat: 10:47.

6. Yüz karası ve turşu cumhuriyeti.
    Bı 10 yap bütün mali vetcem hatta yazdım istersen al

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

8. paylaşım için sağolun..ama çok ilginç bir hisse..yukarı gitmemek için ayak diriyor..sektörüne de ayak uydurmuyor

Sayfa 101/395 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •