Sayfa 102/395 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 809 - 816 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    paylaşım için sağolun..ama çok ilginç bir hisse..yukarı gitmemek için ayak diriyor..sektörüne de ayak uydurmuyor
    Ayak uyduramaz, çünkü sahibi belli,
    Yukarı gitme imkanı yok.
    Tüm malı bastılar piyasaya temettü de vermez bu seneki oyunun bir parçası,

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Ayak uyduramaz, çünkü sahibi belli,
    Yukarı gitme imkanı yok.
    Tüm malı bastılar piyasaya temettü de vermez bu seneki oyunun bir parçası,

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bilanço iyide kötüde gelse tepki yok gördük zamaninda..bir alfanordur gidiyor kurtaramadik...diger sektör hisselerinden hiçbir eksiği yok sadece fazlasi var aç gözlü patronumuz var...hisse geri alimi diye ortaya laf atiyor sonra kayip...zehir zikkim olsun başka birşey demiyorum....

3. ülke swap için çare bulamamış işte ekonomi kötü imiş yazılıp çizilen ... ekonominin zaten yoksul olanı yoksullaştırdığını parası olanıda daha az zararla atlatacagını veya daha çok zenginleşeceğini ...türkiyede yine araba satışları bu durumda bile yüksek halen bu toplumda para var...altın alıp evine saklayan arsasına gömen sistemden para kaçıran binlerce kişi var yıllardır bankalardaki döviz hesapları bile muhteşem bu ülkeyi kurtarır (ÜLKEDE GELİR EŞİTSİZLİĞİ VAR)...bordrolu çalışan dışında herkes bu memlekette vergi kaçırmaktadır bence esnafı, serbest çalışanı, müteahit(adam 350 000 liralık evi 700.000 satıyor birde bedeli gizlemek için o kadar kredi çekmeni istemiyor çünkü maliyeye yakalanacak ev satıyor vergiyi azalt oradan çaldıgın vergilerle sadece lüks otomobil yazlık al başkasının üzerine türkiye cumhuriyeti kayıt dışı ekonomiyi seçti yıllar önce olanda bu) vs...

yaw zaten ben bunu öngörüp teknoloji bilgisayarcı cep ci yazılşımcı kağıdı aldım ben böylelerine tahammül edemiyorum artık yalandan düşüşlerine ...bahane bu düşmek için bahane kolluyorlar...bu kagıtların pozitif ayrışması lazım...

waren buffet bile tüm hava yolu şirket hisselerini satmış ama elindeki teknoloji endex kagıtlarını tutuyor ve borsada balon ki hisse bazlı araştırsan bence yok, boş şirketler var zaten onlarda sakat kağıtlar yada ileri yıllarda konjoktür sebebiyle bitecek sirketler...ama bu hisse sahibi belli yaptığı iş belli ileriye dönük devamlılığı olan kar eden bir şirket.

ama bu fiyat nedir endeksten ayrışıp gerçek değerine çık artık yazık

al-sat değildir.
    Son düzenleme : mahal; 07-05-2020 saat: 10:37.

4. Yazık ki ne yazik. ..

Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    Yazık ki ne yazik. ..
    Alistik bu zulume

6. Fonet e bakıyorum bir de sana

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    Fonet e bakıyorum bir de sana
    Belki yarin şov yapariz bizde...bol şans...

Sayfa 102/395 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •