Sayfa 103/395 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 3154 madde; 817 - 824 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Pazarda tarla domates çıksın onun fiyatına bile ulaşamaz.
    Herkes satma peşinde,
    Bir cacık olmaz,herkes satmadan Saygıdeğer patrik mali almadan hiç bir cacık olmaz.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Belki yarin şov yapariz bizde...bol şans...
    Elbette bir gün şov yapacak önemli olan o zaman burda olabilmek. .hayırlı kazançlar olsun

3. o beklenen şovu şu an tavan tavan gibi gidenler gibi yapmaz... silkeleye silkeleye ....2 ileri 1 geri modunda ...pek heveslenmeyin yani.......ha tavan tavan giderse beni acayip şaşırtır...

4. İndes 'in hak ettiği fiyatlara ulaşabilmesinin tek yolu güçlü bir spek tarafından sahip çıkılmasıdır...

16 yıldır böyle bir operasyon olmadı...Daha doğrusu patronu buna izin vermedi....Değerlenmesini istemiyor çünkü...

Patron dedi ki "Başımıza talih kuşu kondu" .........maslak kağıthane de arsamızı satıyoruz...asgari 90 milyon dolar gelir elde edeceğiz...

Bugün piyasa değeri 70 milyon dolar......en düşük de 50 milyon dolara düşmüş...

O zaman buradan soruyorum erol bilecik e ; şirketin değerini geçtim diyelim ki yok şirket...değeri sıfır...

sadece arsa satışından 90 milyon dolar gelirin varsa ; alfanor nasıl oluyor da 70 milyon dolara borsada satış yapıyor ?

neden 70 milyon dolar üzerinden geri alım yapmıyorsun ?

televizyona çıktığında bunları sorsunlar....

5.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    İndes 'in hak ettiği fiyatlara ulaşabilmesinin tek yolu güçlü bir spek tarafından sahip çıkılmasıdır...

16 yıldır böyle bir operasyon olmadı...Daha doğrusu patronu buna izin vermedi....Değerlenmesini istemiyor çünkü...

Patron dedi ki "Başımıza talih kuşu kondu" .........maslak kağıthane de arsamızı satıyoruz...asgari 90 milyon dolar gelir elde edeceğiz...

Bugün piyasa değeri 70 milyon dolar......en düşük de 50 milyon dolara düşmüş...

O zaman buradan soruyorum erol bilecik e ; şirketin değerini geçtim diyelim ki yok şirket...değeri sıfır...

sadece arsa satışından 90 milyon dolar gelirin varsa ; alfanor nasıl oluyor da 70 milyon dolara borsada satış yapıyor ?

neden 70 milyon dolar üzerinden geri alım yapmıyorsun ?

televizyona çıktığında bunları sorsunlar....

bravo tek soru tek cevap gerçekten mükemmel soru

cevabı bu şirketin patronunun karekterinden tutun iş ahlakına kadar herşeyi ortaya dökebilecek bomba bir soru.

sn Altay başka bir analize daha doğrusu hiç bir şey konuşmaya bile gerek kalmadı çok akıllıca bir tespit ...ben sustum şaşırdım tek cevapla herşey ortaya dökülecek.

al-sat değildir.

6. Arena 12,5 iken indeks 13,75 idi
    Bugün arena 15,15
    Bu boktan kağıt 9,15
    Buyurun aradaki çap farkı.
    Çapsız olunca birileri,
    Çapsız oluyor fiyatlama.
    Bakın yakında temettü dağıtmayacağız derlerse sakın şaşırmayın.

Temmettu ne olacak ses yok hala...verebileceği max.olani vermeli.

8. An itibari ile 32 krs tem Ödemiş olan arena 16 TL geçti.
    İkiye katladı başkanı

Sayfa 103/395 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •