Sayfa 116/395 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 921 - 928 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

Endeks yukseliyor ama hisseler dusuyor...mal cikiyorlar veya kucuk hisselerden buyuk hisselere giriyorlar...indes bizi fitik edecek gerci alistik..

2. bir kaç gün önce bir finans web sitesinde yorumcu arkadaş bunu yazıp yol yapmıştı ve ben yorumuna masustan dislike attım...çünkü bu şahıs ilk önce 11,20 ye sonrada 10,95 e kadar geri çekilecek demişti.

şimdi neyine kızdım bu kağıt 12.00 üstü daha kar bile bırakmadı birçok yatırımcısına al sat çılar sürekli karlarını realize edip yukarı sürüyorlar ve düşenleride topluyorlar...bunu göstere göstere yapmaları çokkkk canımı sıkıyor hemde çokkkk...bu patron uyuyormu çiz kagıdı bu taklacılar verdiklerini geriye alamasınlar yeter artık patron ellll at şu kagıda 2 gündür adamlar kar etmek için oyun içindeler sen eğer bu işin içinde değil isen kagıdını yukarı al artıkkkk. ben kendimce 14-17-20 altı kesinlikle vermiyeceğim.daha mart ayı düştügündeki zararım çıkmadı be ayıp...
    bu arada bu kağıttaki destek ve dirençlere inanmıyorum...çanak kulp bitmeden yeni oyun çiftli dip formasyon manyagı yaptın ayıp komik ve üzücü.

al sat değildir.

3. Bilanço beğenilmedi devre kesti ama ters yonde

4. önceki bilanço önceside düştü, hem kar yap, hem düş hem temettü verme sktr git...niye kote oldun borsaya ?
    bu son çıkışı bile, pandemi öncesi alıp -%35 gibi düşüş sonrası zararda olan insanlar çıkamadıgı içindi...yoksa patron halen geri alım yapmadı bildiğim kadarı ile.

adamlar diğer investing web sitesinde açık açık yazmış sırasıyla 11.60 direnç 11,20 sonra 10,95 gidecek diye ...bunu bu adam nasıl görmüş bunu gören herkes mal veriyorki aşagıdan alsın...patron al ellerinden çok istiyorsan kagıtlarını adamlar bıraktı göstere göstere ...demekki sende alma niyeti yok sanırım...

al-sat değildir.

Bilanço gelmedi ki

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050

2019 ilk çeyrek geçici vergi beyanı neydi bilen var mı????

7. Hocam acemi borsacıyım,iyi olur diye dün aldım.bugün düştü ileriye dönük fikriniz nedir.yardımcı olursanız sevinirim.ytd olmadan...

Sn altay kusura bakmayin gruba katilamadim..bir faydam olmaz diye katilmadim...zamanim yok hisse cok ilgilenemiyorum...burada yazarim...

Sayfa 116/395 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •