Sayfa 118/395 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 937 - 944 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Dustukce ben almaya basladim .nakitim yoktu fakat diger kagitlarim virus oncesi fiyatin ustune cikip kar bile birakti onlari satip sana ortak olucam erroolll 🤣🤣✋

Al sat degildir

Bilisim hissesi sürünüyor...ederi 3 yildir degismiyor...

3. Demekki durust degiller ..."DÜRÜST "Çagimizda insanlardan ne kadar da uzaklaşan bir kavram üzüntü verici...fakat dunya bu kavramdan uzaklastikca zenginlerde yemek yiyemiyecek bir ortamda yasayabileceklermi gorecegiz...tabiki aptal benim gibi açlar dibe vuranlar uyanipta ...hesap sormaya baslarsa...toplumsal bir uyanis lazim tum açlar icin ama aclar ac yatmaya korkularindan oturu razilar ...benim elimden gelende bu 🤣🤣🤣

Robin hoodd ..

Al sat degildir...

Bilanço gelse de herkes rahatlasa...

Alıntı Originally Posted by Perfectworld Yazıyı Oku
    Bilanço gelse de herkes rahatlasa...
    20-25 milyon arasi kar gelir....30 milyon uzeri gelse süper olur...gerci bu kansiz fiyatlamiyor...elimizdeki lotu saymaktan hisse ile ilgilenemez oldu..benim maliyet 12.5 tl..2 yildir hissedeyim...tam maliyete getiriyor dusuruyor...elimdekini almak icin...hissenin ederi 20 tl uzeri ama bize nasip etmez...15-16 tl gibi çikarim...alim yeri çok önemli zaman kaybettim bu hissede bu saatten sonra cikmak akil kari degil mecbur bekleyecegiz....

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    20-25 milyon arasi kar gelir....30 milyon uzeri gelse süper olur...gerci bu kansiz fiyatlamiyor...elimizdeki lotu saymaktan hisse ile ilgilenemez oldu..benim maliyet 12.5 tl..2 yildir hissedeyim...tam maliyete getiriyor dusuruyor...elimdekini almak icin...hissenin ederi 20 tl uzeri ama bize nasip etmez...15-16 tl gibi çikarim...alim yeri çok önemli zaman kaybettim bu hissede bu saatten sonra cikmak akil kari degil mecbur bekleyecegiz....
    2 yılda ortalama nasıl 12.5da kaldı ? zaten öncesinde altlarda sürünüyordu bu...4 ay öncesinden bahsediyorsunuz anladığım ama orda da çok kalmadı corona çıktı gene çakıldı.... alttan ortalama indirmediniz mi? durumunuz ilginç geldi bana

Alıntı Originally Posted by salt Yazıyı Oku
    2 yılda ortalama nasıl 12.5da kaldı ? zaten öncesinde altlarda sürünüyordu bu...4 ay öncesinden bahsediyorsunuz anladığım ama orda da çok kalmadı corona çıktı gene çakıldı.... alttan ortalama indirmediniz mi? durumunuz ilginç geldi bana
    Hayir en son 1 tl temettu verdigi zaman almistim...zirveden dusmeye basladigi yil...17 tl den 12 tl lere dusmustu iyide temettu verecekti dedik saglam hisse 12.5 civari aldim...temettuleri dusunce maliyet 11 tl lere dusuyor ama sonucta hala bekliyoruz...gecenki yukseliste kara gectim ama satmadim...125 bin tl para baglamisim 2 yilda 10 bin 20 bin tl kar icin bozdurmam...en az 50-60 bin tl kazanmam lazim oda 17-18 tl lere denk geliyor...bu hisseye bukadar fazla para baglamamam gerekiyordu ama yaptik bir hata...bu tarz hisselere en fazla 50 bin tl para yatirmak lazim lot sayiyorlar...ben bu hisse 5 tl lere dustugu zaman maliyet dusurmedim baska hisseler aldim...dedigim gibi fazla para yatirdigimi dusundum ortalama maliyeti dusurmedim..

8. Sn rex umarim firsat maliyetlerimiz disinda biraz kar edebilirz...ama inanin bence patronlar bizim 1 kurusumuzu bile istiyorlar daha dogrusu onlerini goremedikleri icin kendi kagidini almiyorlar bence..Ben elinde yukluce tutuyorum bu kagittan orta halli bir daire parasina denk gelecek rakamlar...ve cok iyi bir bilisimciyim kendi capimda ve diplomam vardir bu konuda ...youtube da bircok muttezel cikip yasak olmasina ragmen dolar altin ucacak derken bizim gibi murekkep yalamis insanlara neler yapiyorlar izleyip utansinlar...selcuk gecmez...erkanim ozum ...hamza yardiriglu vs derken bunlar youtube da neler yayinliyor devlet uyuyormu... ben bu tarz yonlendirmelerin yasaklandigini duymustum 1-2 hafta once ama bunlar halen youtube da sabah aksam yayindalar...

Al sat degildir.

Sayfa 118/395 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •