Sayfa 120/395 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 3153 madde; 953 - 960 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Hisse senetleri piyasası dediğimiz şey aslında bir trendtir.Bazı trendler yıllarca bekletir kimi aylarca kimi ise saatler.Akıllı yatırımcı içerden bilgi almıyorsa hislerini takip etmelidir.Bu hisleri yön verecek olan kimi zaman temel analiz kimi zamanda teknik analizdir.Tabi bu hislerin bir işe yarayıp yaramadığını geçmiş tahminlerinin sonuçlarından anlamalıdır.Eğer bu yetenek yoksa ölü taklidi yapıp trend oluştuğunda istediği fiyata alarm kurup geldiği vakit fiyat ne olursa olsun satıp kenara çekilmesini de bilmeli.

İndes an itibarı ile çok iyi bir hareketin arifesinde kanımca.İlk önce gidecek gibi yaptı geri çekildi ayı tuzağı kurup sessiz sedasız yine ivmelendi.Gelecek bilanço olumlu olacak yüksek ihtimalle.Yükselen piyasada hiç hareket etmemiş olması da bir artısı.Her şey olumlu önünü açık görüyyorum.

Bu hafta gereken hareketi yapacaktır.Saatleri sayıyor hissediyorum.Çok büyük beklentilere kapılmadan karı görünce biraz üzerinde oturmayı bilerek kaymağını da süzerek yol verilmeli.

Tabi bunlar hep şahsi kanaatim.Yolun açık olsun indes...

2. indes mide bulandırıyor...güven vermiyor...ve patron almadıkçada güvenmemeli sanırım bu eşşege.
    umarım yanılırım...endeks bir geri çekilirse bu eşşek ne yapar kestiremiyor ve bu sebeple çekiniyorum.ve tahta yapıcı da ona oynuyor çok belli.

alıcı varsa 11,10 çekip sata sata bırakıyor 10,90 a kadar bence.

al-sat değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Hisse senetleri piyasası dediğimiz şey aslında bir trendtir.Bazı trendler yıllarca bekletir kimi aylarca kimi ise saatler.Akıllı yatırımcı içerden bilgi almıyorsa hislerini takip etmelidir.Bu hisleri yön verecek olan kimi zaman temel analiz kimi zamanda teknik analizdir.Tabi bu hislerin bir işe yarayıp yaramadığını geçmiş tahminlerinin sonuçlarından anlamalıdır.Eğer bu yetenek yoksa ölü taklidi yapıp trend oluştuğunda istediği fiyata alarm kurup geldiği vakit fiyat ne olursa olsun satıp kenara çekilmesini de bilmeli.

İndes an itibarı ile çok iyi bir hareketin arifesinde kanımca.İlk önce gidecek gibi yaptı geri çekildi ayı tuzağı kurup sessiz sedasız yine ivmelendi.Gelecek bilanço olumlu olacak yüksek ihtimalle.Yükselen piyasada hiç hareket etmemiş olması da bir artısı.Her şey olumlu önünü açık görüyyorum.

Bu hafta gereken hareketi yapacaktır.Saatleri sayıyor hissediyorum.Çok büyük beklentilere kapılmadan karı görünce biraz üzerinde oturmayı bilerek kaymağını da süzerek yol verilmeli.

Tabi bunlar hep şahsi kanaatim.Yolun açık olsun indes...
    Bingo...

Yarın 12 leri test etmesi iyi olur

4. daha düştüğü yere çıkamamış
    neyin kafası bu

al-sat değildir.

30 milyon uzeri kar aciklayabilse süper olur...

6. 2019 guzel bilancosunu aciklama sonrasi -%15 ten fazla dusmeye basladi 1 hafta gecmedi pandemi kararida bir eklendi en son -%45 zarardaydim ...yani bu b.ktan kagit iyi bilanco aciklamasi iyi bir netice sonuc yaratmaz...patronun sk keyfine kalmis.
    Simdiden yol yapanlar var 20 ,30 gelir 40 gelir vs diye simdi bu rakamlarin alti gelince dususe kulp takmak kolay olsun...algi hersey algi uzerinden gidiyor...cok kar iyi bilanco , tahtaya yansimiyor bircok kagitta; bu muptezel kagitta hic yansimiyor...aksine bircok hisse %20 dustu pandemide sonrasi zarari kapatip kar birakti ...bu kagit daha dustugu yerde degil; ve niyetide yok...bazilarida amiyene tabirle cik git diyor saygisizca...
    Al-sat degildir.

7. Sayın Mahal;

Benim yazımda hissenin trendini tahmin edemiyorsanız ölü gibi olup beklediğiniz hedef fiyata geldiğinde satıp çıkmanız doğru olur fikri var.Bu hedef 20 de olur 15 de olur.Kimsenin size sat çık dediği yok

Bununla birlikte doğru zamanı tahmin ederek trendi yakalamak ise elbetteki daha güzel.Ben bu hisseyi bir gün önce 10.94 fiyattan aldım.Hedefim 12 tl.Elimdeki lot miktarına göre tatminkar bir kar benim için.

8. Ya baksanıza 3 haftadır bi 11600' ı bile geçemedi, endeks kaça dayandı. Sermayesinin 2 katına yakın karı var. Buna güvendik aldık. Hala buralarda geziyor. Amaç bizi bezdirmek.

Sayfa 120/395 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •