Sayfa 126/395 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Akbank 11, ahlatçı yatırım 11.20 hedef fiyat vermiş. 1 ay öncesine kadar 13.75 verilen hedef fiyatlar neden bu şekilde revize ediliyor. Bilançoda bizim göremeyip onların gördüğü ne var anlamadım gitti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Akbank 11, ahlatçı yatırım 11.20 hedef fiyat vermiş. 1 ay öncesine kadar 13.75 verilen hedef fiyatlar neden bu şekilde revize ediliyor. Bilançoda bizim göremeyip onların gördüğü ne var anlamadım gitti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Meyve veren agac taslanir ucuza mal kapma cabasi baska birsey yok...sirket reklam yapmiyor sahipsiz gibi hisse...

3. Finansal parametreler ortada .Elbet birilerinin dikkatini cekecek. Bekleyip gorecegiz. YTD

4. Arkadaşlar adamlar indeks i aşağıya basıyorlar.gurup şirketi olan despec yatırımcısı indeksi böyle gördüğünde despec tahtasında mal veriyorlar orada yollarını buluyorlar kendi amaçları için indeks yatırımcısını üzüyorlar haram zıkkım olsun uyumayın yatırım tavsiyesi değildir.

5. Beklentimiz çok ama bundan bir halt olmayacak herhalde...

6. Yillardir bu forumu izlerim. Patronu Erol Bilecik'i goklere cikarir, cok efendi adam falan derler. Son birkac yildir, sifira sifir. Spek tahtada cirit atiyor. Patronun izin vermedigi tahtalarda bu hareketler yapilabilir mi ? Bilancoyu bile son gune birakiyorlar. 3 hafta sonra 6 ayliklar gundeme gelmeye baslayacak.Bulanik suda balik avliyorlar.Bu bilanco bu hareketleri hak ediyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Beklentimiz çok ama bundan bir halt olmayacak herhalde...
    Arkadaşım sen demi pes ediyorsun.sabirli olmak zorundayız sabrımızı bittiği noktada .düğmeye basarlar sirkeleme harkstlari devam ediyor bazı kurumlar maldan çıkmak için yüksek Fiat vermekte bazılarında mal almak için fiyatı düşürmekte.o açıdan dikkat derim çünkü
    Bin adet 1103 den verdim anında kaptı.daha sonra yine bin adet mali 1102 den yerine koydum .indeksle yola devam
    Bu böyle devam etmez edemez.25 milyon üç aylık büyüme varmı var.ne yapmak ister bu çakallar.bir gram mal vermem bunlara isterlerse sifirlasinlar umrumda değil.zaten küçüklerin elinden malını kapiyorlar. Neyse
    İyi düşünmek lazım.tabi ben biraz sesli düşünmüş olabilirim herkes hesabını kendi yapmalı.yatirim tavsiyesi asla değildir.kal sağlıcakla dostum

8.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    2019 guzel bilancosunu aciklama sonrasi -%15 ten fazla dusmeye basladi 1 hafta gecmedi pandemi kararida bir eklendi en son -%45 zarardaydim ...yani bu b.ktan kagit iyi bilanco aciklamasi iyi bir netice sonuc yaratmaz...patronun sk keyfine kalmis.
    Simdiden yol yapanlar var 20 ,30 gelir 40 gelir vs diye simdi bu rakamlarin alti gelince dususe kulp takmak kolay olsun...algi hersey algi uzerinden gidiyor...cok kar iyi bilanco , tahtaya yansimiyor bircok kagitta; bu muptezel kagitta hic yansimiyor...aksine bircok hisse %20 dustu pandemide sonrasi zarari kapatip kar birakti ...bu kagit daha dustugu yerde degil; ve niyetide yok...bazilarida amiyene tabirle cik git diyor saygisizca...
    Al-sat degildir.

bilanço sonrası kar satışı olacagı çok belliydi şaşırtmadı ... çıkmayı düşünmüyorum kendimce hedef rakamlarım var elimdekinin %25 ini satıp 10.98 den 11,01 aralıgından tekrar aldım.ve çok kısa vade de bu hafta yada önümüzdeki hafta 13 lerin gelecegini silkelerse hareketin orta vade de daha yukarı 17-20 ler olacagını düşünüyorum.

Yatırım Tavsiyesi & al-sat değildir.

Sayfa 126/395 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •