Sayfa 127/395 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 3159 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Bu hisseden şunu anlıyorum yükselmeye gelince normal bir hisse ama düşmeye gelince spekülatif.

2. Şöyle kağıtlara bir bakıyım dedim, şaka değil çoğu kağıt fizana vurmuş be ya. Bunda hala aynı hareketler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    İnfo 96.299 lot net satış yapmış.

PARA TUZAĞI adlı 2016 yapımı bir filmi izlemenizi tavsiye ederim.(Borsa,algoritma ve aracı kurumla ilgili-Bakarsınız bir gün filmi değil gerçeği olur)
    https://www.netflix.com/tr/title/80084089

google veya youtube'da da bulabilirsiniz.

PARA TUZAĞI
    Bir yatırım programı sunucusu, tavsiyelerini dinleyip her şeyini kaybeden sıradan bir adam tarafından canlı yayın sırasında rehin alınınca bir skandal patlak verir.
    Başroldekiler:George Clooney,Julia Roberts,Jack O'Connell
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Millet info ya ates puskuruyor ...info tavsiye yapmasaydi bu kagit buralara bile cok daha uzun sure de gelirdi infoya kizmak anlamsiz ve sacma...patron alim yapmadikca bir ise yaramaz tavsiye model porfoy vs...patron alimi daha dusukte kullanacaksa spk ya sikayet edilmeli hak kaybina sebep olup menfaat yaratmaktan ...bircok patron kagidini pandemi surecinde korudu kolladi bu firma saldim cayira mevlam kayira birde tv ye cikip cok kar edecegiz dediler o gazla anca buralari gorduysek yanmisiz aglayanimiz yok oyleyse

Al sat degildir

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,389
    saatlikte PU - Pozitif Uyumsuzluk mevcut

10,80 üzerinde kaldığı müddetçe yön yukarı , ilk hedef 11,9x lar

10,80 altı ( bence düşük olasılık ) patatese bağlar

Yazıp çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.
    melih_2005 twitter ( @maden_cevheri )

6. Benim anlayamadığım bir konuda bu firma önemli hisselerden sayılıyor.Bir ayda zar zor 11970 görüp satış fırsatı bile vermeden aynı gün eksi kapatıyor. Birilerı bizim lotlarımıza kafayı takmış, inadına beklemeye devam.

7.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    Millet info ya ates puskuruyor ...info tavsiye yapmasaydi bu kagit buralara bile cok daha uzun sure de gelirdi infoya kizmak anlamsiz ve sacma...patron alim yapmadikca bir ise yaramaz tavsiye model porfoy vs...patron alimi daha dusukte kullanacaksa spk ya sikayet edilmeli hak kaybina sebep olup menfaat yaratmaktan ...bircok patron kagidini pandemi surecinde korudu kolladi bu firma saldim cayira mevlam kayira birde tv ye cikip cok kar edecegiz dediler o gazla anca buralari gorduysek yanmisiz aglayanimiz yok oyleyse

Al sat degildir
    14,50 hedefi verip 11'lerden mal boşalttığı için haklı olarak tepki çekiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    İnfo 33.920 lot satış yapmış.Al sat yapıp maliyet düşürüyor.
    İnfo Yatırım'a da Ahlat Yatırım'a da bu analizleri yaptırıp yatırımcıyı söğüşleyen kim acaba.....patron görmüyor mu...
    Nikahı sende bacakları başkasının omuzunda....

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 127/395 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •