Sayfa 149/395 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Indes aralarinda mucevher gibi parliyor.Ederini bulacagi gunler gelecektir. Umarim fazla beklemeyiz. YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by dumlupınar Yazıyı Oku
    Indes aralarinda mucevher gibi parliyor.Ederini bulacagi gunler gelecektir. Umarim fazla beklemeyiz. YTD.
    Aynen öyle çogu marsa gitmis biz daha aya gidemedik.bu hissenin spegi kadar adi spek gormedim...el insaf diyorum....

3. Sn Rex. Obur köyden koptum geldim ama daha almadım yavaş yavaş toplamayı düşünüyorum burada da. Fakat endeks pek hoşuma gitmiyor. İzlemedeyim. Inşallah burada da güzel günler görürüz.

4.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Sn Rex. Obur köyden koptum geldim ama daha almadım yavaş yavaş toplamayı düşünüyorum burada da. Fakat endeks pek hoşuma gitmiyor. İzlemedeyim. Inşallah burada da güzel günler görürüz.
    aynı düşüncedeyim geçende böyle olmuştu endeks fırladı bu gitmedi sonra covid çıktığı zamanlar pik yapmaya başladı aslında daha gidecekti....şimdi endeks yine aynı pozisyona geldi bu yine bu gitmedi... milletin aklında soru işaretleri...?????

5.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Sn Rex. Obur köyden koptum geldim ama daha almadım yavaş yavaş toplamayı düşünüyorum burada da. Fakat endeks pek hoşuma gitmiyor. İzlemedeyim. Inşallah burada da güzel günler görürüz.
    Hocam bu hisseden kolay kolay kopamam...algyo farkliydi kazanmak cok az oldu...25 bin tl onumuzden gecti...1 haftada....

6. Valla sn rex keşke o sattığınız gün ben yazdığımda tekrar girseydiniz. Çok sıkmışlardı o da fırladı. 5 bin lotla Net yüzde 27 kazandım onda bir haftada. Artik buyuk ihtimal satis gelir.
    Bu hissede güzel. Biraz yogunlasicam bu hafta buna. Primsiz olması güzel ama daha zamanı var gibime geliyor. Uygun yerlerden topluycam inşallah.

7. Baktım hisse ile alakalı kimse grafik paylaşmıyor. Ben ilk olayım dedim. Buna göre 11 civarı üçgen alt desteği 11.6 civarı üçgen üst bantı. Bu rakamın üzerinde 4 saatlik kalması gerekir yeni zirveler konuşabilmek için. Yatay güçlü destek 10.7 de. Takip sürüyor.

8. otomatik çizim kanal dirençleri . y t d

Sayfa 149/395 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •